عصر انتظار بروایت بحارالانوار جلد 13

خدایا آنچنان زمین گیرم نکن که هنگام ظهور مولایم توان برخاستن نداشته باشم

نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: سه شنبه سی و یکم فروردین 1389 ساعت: 20:4
تعبیر خواب   سایت  تعبیر خواب     جيپ يک نوع خودرو مقاوم است که روي هر نوع

جيپ
جيپ يک نوع خودرو مقاوم است که روي هر نوع جاده اي مي تواند فعال باشد. اگر راننده حرفه اي هستيد و با اتومبيل سر و کار داريد و خواب جيپ ببينيد خواب شما تعبير ندارد ولي اگر با اتومبيل سر و کار نداريد و به عنوان راننده از آن استفاده مي کنيد جيپ در خواب گوياي پويايي و سرسختي و مقاومت شماست و ديدن آن بد نيست مگر اين که پنچر و از کار افتاده باشد. داشتن جيپ يا مشاهده آن در خواب نشان آن است که راهي پر نشيب و فراز و دشوار در پيش داريد و خودتان نيز آماده تلاش و کوشش هستيد و احساس خستگي و از کار افتادگي نمي کنيد. ولي اگر جيپ شما يا جيپي که در خواب مي بينيد پنچر و از کار افتاده و قراضه باشد خواب شما مي گويد که براي پيمودن راه پر نشيب و فراز توان کافي نداريد و بهتر است راه را آغاز نکنيد که در مي مانيد.

منبع http://www.ayeneh.net/

علائم ظهور را اینجا ببینید

نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: دوشنبه سی ام فروردین 1389 ساعت: 1:4

كنيز خدا(حضرت خدیجه سلام الله علیها)

من آن كنيز خدايم كه يار طاهايم

منم كه مادر امّ الائمه زهرايم

به افتخار كنيزي مصطفي اين بس

كه من شريك نبي در نشاط و غمهايم

خداست شاهد حالم كه من چه‏ها ديدم

اگر چه شاد ز يك عمر امتحانهايم

گهي به شعب ابي طالبم گواه بلا

گهي ستم كش اهل حجاز و بطحايم

اگر بهشت برين جايگاه شأن من است

براي اينكه به دنيا مطيع مولايم

ز نيش طعنه نمام‏هاي آل قريش

هنوز وارث درد و بلاست زهرايم

تمام هستي خود را به عشق بخشيدم

به عشق اينكه به بيت نبي است مأوايم

ولي چه زود شنيدم پس از من و احمد

حريم عشق بسوزد به دست اعدايم

ستم به فاطمه‏ام از قديم عادت داشت

از آن زمان كه به دل بود انيس غمهايم

هميشه فاطمه مي‏گفت از درون با من

كه من يگانه معين تو در بلاهايم

خدا گواه بسوزم از اين كه در غم و درد

نبود سايه من بر سر تو، اي وايم

مرا كفن ز بهشت آيد اي خداي حسين

اگر چه مادر آن بي كفن به صحرايم


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: یکشنبه بیست و نهم فروردین 1389 ساعت: 23:59
 

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

روز قدس امسال انشالله فریادی محکم تر از

 همیشه بر سر اسرائیل خواهیم داشت

 (مرگ بر اسرائیل)

 جمعه ۲۳رمضان ۱۴۳۱

 

 

شهید مرتضی مطهری :

به خدا سوگند

آنچه امروز دل حسین بن علی (ع) را خون کرده است

قضیه فلسطین است .

اگر امروز حسین بن علی (ع) بود   می گفت :

اگر میخواهی برای من عزاداری کنی

برای من سینه بزنی

شعار تو باید فلسطین باشد .

شمر ۱۳۰۰      سال پیش مرد .

 شمر  امروزت را بشناس .

 


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: یکشنبه بیست و نهم فروردین 1389 ساعت: 23:59

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

على سيّد دنيا و آخرت است  

ابن عبّاس مى گويد: رسول خدا به على نظر كرد و فرمود:

 ياعلى ، تو سيّد هستى در دنيا و سيّد هستى در آخرت .

دوست تو دوست من ، و دوست من دوست خداست ؛ و

 دشمن تو دشمن من ، و دشمن من دشمن خداست .

 واى بر كسى كه بعد از من به تو بغض بورزد.(165)


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: یکشنبه بیست و نهم فروردین 1389 ساعت: 19:43
  تعبیر خواب   سایت  تعبیر خواب   جرز

 >>  جرز
جرز نشان استحکام و مبناي ساختمان و پايه اي است براي ايجاد و تشکيل، و ديدن جرز در خواب نيز همين تعبير و مفهوم را دارد و اين بستگي پيدا مي کند به نيت خودتان و شغل و حرفه اي که داريد. اگر زني در خواب ببيند که جرزي را ساخته يا جرزي ساخته شده و به خوش تعلق دارد گوياي اين است که مبناي زندگي خانوادگي او مستحکم است و روابط خوبي با شوي خويش و اطرافيان دارد و جاي نگراني نيست. اگر جرزي را خود بنا کنيد خوابتان مي گويد که بناي محکمي براي کار و شغل خود مي ريزيد و خلاف اين است که در خواب ببينيد که جرزي را خراب مي کنيد يا جرز به شما تعلق دارد اما سست و لرزان است و آجرهايش بيرون آمده. اگر ببينيد جرز بلندي هست و شما در پائين آن ايستاده ايد خواب شما مي گويد که مقابل عظمت کاري که در پيش داريد خويشتن را ناتوان مي بيند و اگر در بالاي آن باشيد رفعت جاه و مقام شما را نشان مي دهد. روي هم رفته ديدن جرز خوب است مگر در چند مورد اول اين که جرز ساخته شده اي را ويران کنيد دوم جرزي سست و لرزنده باشد سود جرز را جائي بسازيد که در خواب مي دانيد به شما تعلق ندارد، چهارم آن که جرزي باشد و شما بدانيد متعلق به ديگري است و شما به ناحق آن را تصاحب کرده ايد و چنان چه از بالاي جرز به پائين بيائيد يا پرت شويد و يا کسي شما را به پائين بيندازد اين را مي گويد که از موقعيتي که داريد سقوط مي کنيد.

منبع :

http://www.ayeneh.net

علائم  ظهور  را اینجا ببینید

نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: یکشنبه بیست و نهم فروردین 1389 ساعت: 19:42
تعبیر خواب   سایت  تعبیر خواب   جاسیگاری

 >>  جاسيگاري
جايي ديگر در مورد کليه وسايل و ابزار تدخين نوشتم. زير سيگاري هم از ابزار تدخين است و تعبيري مشابه ديگر از ابزار اين عمل دارد و علت و انگيزه اي است براي تالم و ناراحتي و تلخ کامي. اگر در خواب ببينيد که زير سيگاري داريد ولي سيگار يا پيپ نمي کشيد و دود نمي کنيد در آستانه کاري قرار گرفته ايد که اگر انجام دهيد لااقل خودتان را اندوهگين مي کند و احيانا دودش به چشم شخص خودتان مي رود. اگر کسي مقابل شما زيرسيگاري نهاد، اين کار در بيداري يک نوع حسن خدمت است اما در خواب خصومت و دشمني است و خواب شما مي گويد شما را تلخ کام مي کند. اگر شما هم اين کار را کرديد تعبير وارون دارد. شکستن زير سيگاري نجات از غم و رنج است. داشتن زير سيگاري شکسته نيز همين تعبير را دارد اما شکستن و دور افکندن آن بهتر است.

منبع :

http://www.ayeneh.net

علائم  ظهور  را اینجا ببینید

نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: یکشنبه بیست و نهم فروردین 1389 ساعت: 19:39
  تعبیر خواب   سایت  تعبیر خواب   جدال

ج  >>  جدال
بر خلاف بيداري که جدال کار خوبي نيست ، در خواب ايجاد دوستي و طرح رفاقت و اشتغال به کارخير و محبت آميز است. در زندگي روزانه ما يا کينه موجب بروز جدال است و يا جدال ، کينه و بغض و نفرت مي آورد اما در خواب عکس اين صادق است يعني وقتي ببينيد که با کسي جدال مي کنيد يا حد اقل دست به گريبان شده ايد خواب شما مي گويد که با کسي طرح دوستي مي ريزيد و رفيقي خوب پيدا مي کنيد. اگر در خواب ببينيد با عده زيادي جدال مي کنيد دوستان فراواني خواهيد يافت و اگر مشاهده کنيد که شما دسته جمعي با يک نفر سرگرم جنگ و جدال هستيد خواب شما خبر مي دهد که مردي نيک نفس و شريف سر راهتان قرار مي گيرد که همه مشتاق دوستي با او مي شوند و براي آشنائي با وي سر و دست مي شکنند. پس اگر شب هنگام در خواب ديديد که با کسي جدال مي کنيد دچار بيم و هراس نشويد و انديشه بد به خود راه ندهيد. انشا الله خير است.

http://www.ayeneh.net

علائم  ظهور  را اینجا ببینید

نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: یکشنبه بیست و نهم فروردین 1389 ساعت: 19:37
>تعبیر خواب   سایت  تعبیر خواب   جادو  

جادو
چنان چه در خواب جادو و جادو گر ببينيد با توجه به باور و ناباوري خودتان مي توانيد تعبير آن را بيابيد. از حضرت امام صادق _ ع _ نيز روايت شده که جادو در خواب فتنه و دروغ است. ما به طور کلي براي جادو گران قيافه اي زشت و کريه قائليم. اين جماعت چون فعل باطل دارند نمي توانند چهره اي روحاني و آسماني و فرشته سان داشته باشند پس ديدن جادوگران در خواب ميمون نيست و بيننده خواب در فرداي بيداري بهتر است صدقه بدهد.

منبع :

http://www.ayeneh.net

علائم  ظهور  را اینجا ببینید

نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: یکشنبه بیست و نهم فروردین 1389 ساعت: 19:36
تعبیر خواب   سایت  تعبیر خواب   جاجیم

>>  جاجيم
جاجيم در خواب تملک کوچک و مال منقول است. احساس مالکيت است نسبت به چيزهاي کم ارزش که در اطراف ما يافت مي شوند. وقتي در خواب مي بينيد که جاجيم مي بافيد طرحي و زمينه اي براي يک درآمد مالي در زندگي شما ريخته مي شود. داشتن جاجيم نيز همين تعبير را دارد. چنان چه در خواب ببينيم جاجيم مي بافيم و رنگ هاي خوب و درخشنده در آن به کار مي بريم و نقشهاي چشمگير مي اندازيم تدارک کاري را مي بينيم که سود بخش است و اميد زيادي مي توانيم به آن داشته باشيم. اگر در خواب ببينيم که کسي جاجيم به ما داد از جانب او سودي عايد ما مي شود که به اندازه همان جاجيم بزرگ يا کوچک است. اگر کسي جاجيم به ما داد که فرسوده و پاره و کهنه بود کاري مي کند که موجب تاثر و اندوه ما مي شود که البته جنبه مالي دارد نه احساسي و عاطفي. اگر کسي در خواب جاجيم کهنه و فرسوده اي را از خانه شما ببرد موجب تسکين غم و رنج شما مي شود و بلائي را از خانه شما دور مي کند. اگر جاجيم را روي کرسي انداخته باشيم و آن جاجيم نو و قشنگ و خوش رنگ باشد به کمک پول محيط خانوادگي گرمي به وجود مي آوريم. اگر جاجيم را به عنوان فرِِش زير پا گسترده و تنها روي آن نشسته بوديم يا تا کرده و دور آن طناب پيچيده بوديم به سفر مي رويم.

منبع :

http://www.ayeneh.net

علائم  ظهور  را اینجا ببینید

نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: یکشنبه بیست و نهم فروردین 1389 ساعت: 19:34

تعبیر خواب   سایت  تعبیر خواب  جغجغه


جغجغه در خواب سخن باطل و دروغ است. اگر در خواب ببينيد که جغجغه اي در دست داريد که خودتان آن را تکان مي دهيد و صدا ايجاد مي کنيد خواب شما مي گويد که در روزهاي آينده سخناني خواهيد گفت که بعدا مجبور مي شويد شرمندگي آن را تحمل کنيد. اگر ديگري به شما جغجغه داد به معني اين است که کسي شما را به ياوه گفتن و دروغ پردازي وا مي دارد که اين هم خوب نيست. اگر صداي جغجغه اي شنيديد بي آن که بدانيد زننده آن کيست و از کجاست، دروغ و ياوه خواهيد شنيد اين در صورتي است که صدا را نپسنديد ولي اگر از آن خوشتان بيايد فريب مي خوريد و تحت تاثير آن سخنان دروغ قرار خواهيد گرفت. چغانه در آلات موسيقي قديم و دايره زنگي در آلات موسيقي متداول نيز همين تعبير را دارند که به جاي خود گفته مي شود.

منبع :

http://www.ayeneh.net

علائم  ظهور  را اینجا ببینید

نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: یکشنبه بیست و نهم فروردین 1389 ساعت: 15:7

بشارت نزدیکی ظهور در بیان مقام معظم رهبری

         ما به ظهور امام زمان(عج) این محبوب حقیقی انسانها نزدیک شده ایم زیرا معرفت ها پیشرفت کرده است.  (سال 87)

جبهه باطل در حال شکست و عقب نشینی است .

پیش روی تدریجی جبهه حق نسبت به گذشته بسیار قابل توجه است و سرانجام با ظهور امام زمان(عج) ، غلبه حق به صورت مطلق تحقق خواهد یافت .    5 آذر 1379

در مقابل مستکبران عالم زمینه این وجود دارد که توده های مردم بر روی حرف حق خودشان بایستند ودر صورت تحقق این زمینه ظهور امام زمان(عج) خواهد بود. (سال 80)

http://zohoor.ir

/


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: شنبه بیست و هشتم فروردین 1389 ساعت: 14:23

اوضاع بغداد در اخرالزمان از زبان علی ع  

الهم صل علي محمد وآل محمد

 

مفضل عرض كرد : اقا ؛ در آنروز دارالفاسقين( بغداد) چه وضعي دارد ؟

 

فرمود : مشمول لعنت و غضب خداوند است فتنه هاو آشوبها آنرا ويران ميسازدو بكلي متروك مينمايد ،اي واي بر بغداد و مردم آن از خطر لشكري كه باپرچمهاي زرد و لشكري كه با پر چمهاي خود از مغرب زمين مي ايند و كسيكه جزيره را جلب ميكند و لشكري كه از دور و نزديك به آنجا مي رودبخدا قسم همه گونه عذاب كه بر امتهاي متمرد و سركش از اول خلقت تا اخرعالم رسيده بر بغداد فرود مي ايد عذابهايي به بغداد ميرسد كه هيچ چشمي نديده و هيچ گوشي نشنيده است طوفانشمشير آنها را فرا ميگيرد واي بر كسي كهانجا را مسكن خود قرار دهد زيرا هركس در انجا مقيم شود با حالت شقاوت باقي ميماند هركس هجرت كند در پرتو خدا بسر ميبرد بخدا مردم بغداد چنان در ناز ونعمت و عيش ونوش ميشوند كه ميگويند زندگي حقيقي دنيا همين و خانه هاوكاخهاي ان قصر هاي بهشت است و دختران ان( در زيبايي حورالعين) و جوانانان جوانان بهشت است و چنين پندارند كه خداوند تمام روزي بندگانش را به بغدادارزاني داشته است افتراء به خداوند و پيغمبر ص و حكم كردن بر خلاف قران وشهادت دروغ و شرابخواري و زنا كاري و خوردن پليدي ها و خونريزي چنان در بغداد شيوع يابد كه فجايع تمام دنيا به پاي ان نرسد آنگاه خداوند همين بغداد را بوسيله آآن اشوبها و آآن لشكرها چنان ويران ميسازد كه وقتي رهگذري از انجا ميگذرد ميگويد :شهر بغداد اينجا بوده است

     بحارالانوار علامه مجلسي جلد 13 صفحه 1163


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: شنبه بیست و هشتم فروردین 1389 ساعت: 14:22

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

 

واین بود شعارهای مجلسیان امروز

 

مرگ بر موسوی و کروبی و خاتمی

 

این نباید شعار باشد که باید انشالله به مرحله عمل برسد

 

تا انقلاب اسلامی و امت مسلمان ایران  از دست این

 

 جرثومه ها راحت گردند


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: شنبه بیست و هشتم فروردین 1389 ساعت: 14:20

 

عکس// خانه های آخر الزمان

وبلاگ مهمان > خراسانی، علیرضا  - پایان یافتن عمر جهان مطابق با 31 دسامبر 2012 و حوادث ناشی ازآن در غرب سوژه اقتصادی مناسبی برای برخی شرکتها ازجمله وی- وو بوجود آورده و این شرکت با طراحی 20 پناهگاه زیر زمینی نزدیک شهرهای عمده آمریکا زمینه زندگی اضطراری برای 4000 نفر را فراهم می سازد.

در ادامه مطلب کلیک فرمایید

به نقل از   http://zamannews.ir/View.aspx?ID=890213014


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: شنبه بیست و هشتم فروردین 1389 ساعت: 14:18

 

پیش بینی های مدیر سایت ظهور از حوادث سال های آینده

 ایران و جهان

 تا سال ظهور - ظهور انشاءالله كمتر از ده سال دیگر

 

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

این مطالب را در سایت ظهور بخوانید

برابر اعلام سایت معتبر ظهور

(http://zohoor.ir/)کمتر از یک دهه به ظهور منجی عالم بشریت .........

http://zohoor.ir/

كمتر از يك دهه تا ظهور منجی عالم حجة ابن الحسن العسكری عليه السلام

وقوع زلزله شديد در تهران 1439

ديدار رهبر جمهوری اسلامی ايران با امام مهدی1438

بحران اقتصادی کنونی در جهان برگشت ناپذير  است و تا سال ظهور ادامه  دارد

با افزايش بحران اقتصادي در جهان خصوصا" غرب ايالتها در  آمريکا در آينده خود مختارميشوند 

فتح جهان بدون خونريزي و كشتار
از روايات چنين استفاده مي‌شود كه امام مهدي(عج) سرزمين‌هاي غيراسلامي را بدون خونريزي و كشتار آزاد خواهند كرد و رومي‌ها خود، دروازة شهرهايشان را به روي آن حضرت خواهند گشود..11/11/1387

سايت ظهور بار ديگر به مسئولان امور مترقبه شهرها نسبت به وقوع زلزله های شديد و جاری شدن سيل توصيه مي نمايد در آماده باش كامل باشند

این که دهه ظهور خاص یا ظهور تدریجی ازسال  1429  ه ق  الی ......14 ه ق  مورد نظر این سایت  شروع شده است در  سال 1428 هجری قمری همراه باکشف رموز دیگر قرآنی  توسط کاشف رموز قرآنی 1184 استحصال گرديده و بدین معنی است که در این دهه ابتدا وقایعی نادر در جهان اتفاق میافتد سپس تمام آنچه که علائم قبل از ظهور در روایات و پیشگویی ها آمده است یکی پس از دیگری رخ خواهد داد و بخش مهمی از این علائم  از رموز قرآنی بمرور استحصال و از طریق این سایت کاملا" دست اول و اختصاصی اطلاع رسانی میشودو همه سند از علم حروف قرآن دارد

******************************************************

 

بسم الله الرحمن الرحيم و صلی الله علی محمّد و آله الطاهرين

بشارت به همه جوامع بشری به ويژه نسل جوان

       زیبا ترین دوره زندگی درطول تاريخ تحت حاکمیّت پراز معنویت وعدالت انسان كامل بقیة الله الا عظم حضرت امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف بزودي با ظهورپرازخيروبركتش درشهرمكه ( مسجدالحرام ) بين ركن و مقام آغاز  مي شود ظهورآن انسان كامل كه آرزوی همه انبیاء الهی بوده امربسیارمهمی مي باشد و انشا الله كمتر از يك دهه ديگرهمه عالمیان شاهد آن خواهند بودو... این حادثه ای حتمی و بشارتی مستندو  مستحصله از رموز حروف قرآنی است که مستندات آن در نزد ما میباشد

 • كمتر از يك دهه تا ظهور آمال الانبياء خاتم الاوصياء بقيةالله الاعظم امام مهدی منجی عالم عجل الله تعالی فرجه الشريف باقی است . به همه بندگان خدای رحمان در سراسر جهان توصيه مينماييم  در اين دهه با رعايت تقوی وعدالت ، بصيرت و تفقه در دين خود را از حوادث قبل از ظهور

 •  جستجو در این وبلاگ

 •  


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: شنبه بیست و هشتم فروردین 1389 ساعت: 14:17

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

با سلام به دوستان گرامی کتابی خوبی دانلود کردم که مطالب بسیار جالبی دارد وخواندنش  مفید و خالی از لطف نیست

نام كتاب : داستان باستان

نام نويسنده : آية الله حسين نورى

 

 

اسكندر در ميان پادشاهان ، شهره جهان است ، آوازه كشورگشائى و جهانگيرى و اقتدار او به همه جا رسيده ، خاور تا باختر، روم و ايران و هند تا چين و تبت ، همه را تحت تسخير كشيد و گشاينده سى و شش مملكت گرديد، فردوسى در ديوان معروفش درباره او مى گويد:
((كه او سى و شش پادشاه را بكشت ))
بالاخره او آنچنان عظمت و اقتدار پيدا كرد كه به هر ديار كه يورش مى برد و به هر كشور لشكر مى كشيد، سلاطين و بزرگان آن ديار با تقديم هدايا از او استقبال مى كردند و در برابر او سر تعظيم فرود مى آوردند در خطه هاى مختلف جهان شهرهائى به نام تاءسيس و مجالسى به نامش بر پا مى كردند.
عجيب اينكه تمام اين كشورگشائى ها و فتح و جهانگيرى در مدت بسيار كوتاهى يعنى در پانزده سال ، آن هم در دنياى آن روز انجام گرفته است ، چون مجموع مدت سلطنت او از پانزده سال تجاوز نمى كند كه 9 سال پيش ‍ از قتل ((دارا بن دارا)) و شش سال پس از مرگ او بوده است .
او در سن 21 سالگى زمام امور سلطنت را به دست گرفت و در سن 36 سالگى يك كشور پهناورى را كه با زور و شمشير بدست آورده بود پشت سر گذارده ، ناگزير دل از دنيا بركند و ديده از جهان بربست .
(1)

******************************************************

وصاياى اسكندر

1 - برون آريد از تابوت دستم 


هنگامى كه اسكندر، نشانه هاى مرگ را در خود ديد، وصيتهائى كرد كه ما در اينجا به ذكر چند نمونه از آنها مى پردازيم :

نخستين توصيه او اين بود وقتى جنازه اش را در ميان تابوت مى گذارند، دستش را از تابوت بيرون بياورند، تا مردم بدانند كه اسكندر از اين دنيا با دست خالى رفت و چيزى از متاع دنيا را با خود نبرد چنانكه در اشعار شعرا آمده است :
شنيدم در وصاياى سكندر
كه گفتى با ارسطوى هنرور
كه از روز زمين چون ديده بستم
برون آريد از تابوت ، دستم
كه تا بينند مغروران سرمست
كه از دنيا برون رفتم تهيدست  


2 - وصيت عجيب او به مادرش 


اسكندر هنگامى كه خود را در آستانه مرگ ديد، بطلميوس بن اذينه را كه فرمانده سپاهيان او بود به زمامدارى بعد از خود برگزيد و به او وصيت كرد كه تابوت مرا به اسكندريه نزد مادرم حمل كنيد و به مادرم بگوئيد كه مجلس عزاى مرا به اين ترتيب تشكيل بدهد.

سفره طعام بگستراند و همه مردم كشور را به آن دعوت نمايد و اعلام كند كه همگان دعوتش را بپذيرند، مگر كسى كه عزيز و دوستى را از دست داده باشد، در آن مجلس شركت نكند، تا شركت كنندگان در عزاى اسكندر با خوشحالى بدون خاطره تلخ وارد مجلس گردند و ايجاد خوشحالى كنند تا مجلس عزاى اسكندر مانند مجلس عزاى ديگران با حزن و غم تواءم نباشد.
وقتى كه خبر مرگ و وصيت او به مادرش رسيد و تابوت اسكندر را در كنار مادرش گذاشتند، مادرش نگاهى به جنازه فرزندش افكند و سپس گفت :
((اى كسى كه ملك و حكومتت ، اقطار عالم را گرفته و همه پادشاهان بناچار در برابر عظمت تو تعظيم مى كردند، ترا چه شده است كه امروز در خوابى و بيدار نمى شوى ؟ و در سكوت فرورفته اى و سخن نمى گوئى ؟))
سپس مطابق وصيت فرزندش اسكندر، به همه مردم كشور، اعلام كرد كه در مراسم عزا و اطعام شركت كنند، به شرط اينكه شركت كنندگان ، به مصيبت مرگ دوست و عزيزى گرفتار نشده باشند، او ساعتها در انتظار نشست ولى هيچ كسى دعوت او را اجابت نكرد، از خدمتگذاران مجلس از علت اين امر جويا شد.
در پاسخ گفتند: تو خود آنها را از اجابت دعوتت منع كردى .
گفت : چطور؟
گفتند: تو امر كردى كه همه دعوت ترا اجابت كنند، به شرط آنكه ((كسى كه عزيز و محبوبى را از دست داده جزء دعوت شدگان نباشد)) و در ميان اينهمه مردم كسى نيست كه داراى اين شرط باشد.
وقتى كه مادر اسكندر اين مطلب را شنيد به اصل ماجرا پى برد و گفت : فرزندم با بهترين راه تسليت مرا تسلى خاطر داد. 

درادامه کلیک فرمایید


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: شنبه بیست و هشتم فروردین 1389 ساعت: 14:17
سخنى چند درباره ((اهرام )) مصر


بشر گاهى بر اثر مستى غرور و طغيان ، آنچنان روح تكبر بر مغزش مسلط مى شود كه حتى مى خواهد پس از مرگش عالى ترين و پرشكوهترين قبرها را داشته باشد، حال اگر براى ساختن اين قبرها حق ميليونها نفر حيف و ميل شود، و هزاران نفر در اين راه كشته شوند و يا به سختى و مرگ تدريجى بيفتند. هيچ مانعى نخواهد داشت . يكى از شواهد معروف براى اين موضوع ، ((اهرام سه گانه )) مصر است ، اين سه اهرام ، در نزديكى قاهره در 8 كيلومتر و سيصد مترى رود نيل در محلى موسوم به ((جيره )) در ادامه مطلب کلیک فرمایید


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: جمعه بیست و هفتم فروردین 1389 ساعت: 21:22
تعبیر خواب   سایت  تعبیر خواب   ديدن ترشي ها در خواب خوب نيست

ديدن ترشي ها در خواب خوب نيست به هر شکل و به هر نوع که باشند. ترشي در خواب غم و اندوه و تلخ کامي است و اين غم و رنج خانگي است. ترشي در خواب غمي است که هم ممکن است کهنه و ريشه دار باشد و هم کهنه مي شود و باقي مي ماند بي آن که بتوانيم در رفع آن بکوشيم ترشي سير بدنامي و رسوايي است.

منبع   :

http://www.ayeneh.net

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

 

 

علائم ظهور را اینجا ببینید

نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: جمعه بیست و هفتم فروردین 1389 ساعت: 21:22
تعبیر خواب   سایت  تعبیر خواب   تربچه ديون کوچک و بدهي هاي خرد است

تربچه ديون کوچک و بدهي هاي خرد است به خصوص اگر در خواب دسته تربچه ببينيد. پولهايي که اندک اندک خرج مي کنيم و از اين و آن مي گيريم و بدهکار مي شويم تربچه است که چون جمع گردد يک بدهي سنگين به وجود مي آورد. تربچه همان بدهي کوچک است و دسته تربچه مجموع بدهي هاي خرد ماست که در خواب ظاهر مي شود. اگر در خواب ببينيد دسته تربچه سرخ و خوشرنگ داريد که مي خوريد يا بر سفره مي نهيد دين کوچکي پيدا مي کنيد که بعدا موجب نگراني شما مي شود. گرفتن تربچه از ديگران و کندن آن از زمين هم همين تعبير را دارد. اگر تربچه هايي داشتيد و نخورديد و دور ريختيد تعبيرش اينست که از ديون کوچک راحت مي شويد.

منبع   :

http://www.ayeneh.net

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

 

 

علائم ظهور را اینجا ببینید

نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: پنجشنبه بیست و ششم فروردین 1389 ساعت: 20:41

تعبیر خواب   سایت  تعبیر خواب دیدن     پرواز در خواب


پرواز در خواب نيکو است مگر اين که مستقيم تا اعماق آسمان بالا برويد که ديگر زير پاي خود را نبينيد. اين را معبران بد دانسته اند و معتقدند که حيات بيننده خواب را خطري حتمي تهديد مي کند. پريدن بيشتر سفرکردن تعبير شده يا زن گرفتن. اما اگر ديديد که پرواز مي کنيد و از جايي برمي خيزيد و به آرامي جاي ديگر فرود مي آييد تحول و دگر گوني در زندگي شما به وجود مي آيد که دل خواه است. اگر جاي سبز و خرمي فرو آمديد از اين تحول و دگر گوني سود مي بريد. پرواز در شب تحولي است آميخته به اندوه و غم يا سفري است که خستگي و رنج دارد و و سود ندارد. گاه در خواب مي بينيد که پرواز مي کنيد اما مي خواهيد خود را به لبه ديوار يا بالاي برج و يا نقطه ديگري برسانيد و هر چه تلاش مي کنيد نمي توانيد. اين نشانه آن است که در تحولات آينده زندگي براي رسيدن به هدف هاي تعيين شده دچار مشکل و سختي مي شويد و يا اصلا نمي رسيد. مجلسي نوشته اگر کسي ببيند که حين پرواز به زمين مي افتد زن خود را طلاق مي دهد و زني ديگر مي گيرد اما سقوط در خواب نمايانگر سقوط حرفه اي و شغلي است و گوياي اين واقعيت که براي ايجاد تحول با ناکامي رو به رو مي شوبد. مجموعا ديدن پرواز در خواب بد نيست و بهبود امور را نويد مي دهد


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: پنجشنبه بیست و ششم فروردین 1389 ساعت: 20:16

پیوندهای عصر انتظار بروایت بحار الانوار

 

  علائم ظهور را اینجا ببینید

اندیشه
ایران من
لب تاپ
غدیر سبز
استاذنا
عكس هاي داغ داغ بيا تو
بی نام ونشون
فردای روشن )اخلاقی(
عبدالله اخلاقی
خانه عفاف
جوک طلا
حقیقت مظلوم
احادیث از ائمه اطهار ع
http://zohor.aokhost.com
چراغ دستی
یاسین مولا
عصر انتظار
السلام علیک یا فاطمه زهرا (س)

بیا اینجا جوان

انصارالحسین (ع)رشت
توفان 88
اهسته با عشق تا خدا
لحظه حقیقت
عکس دانلود نرم افزار
جواد الکترونیک
انسانیت
محض یار مهربون
هیئت جوادالائمه غرب تهران
و خداوند عشق را افرید
پاتوق دختر وپسر ایرونی
احمدی نژاد رئیس جمهور دهم
منم ان دختر اریائی
صفحات انتظار در فراق گل نرگس
من شیعه شدم
سايتك ؛ سايتي نهچندان كوچك
بیاتو دانلود بزرگترین مرجع دانلود
شیعه چارده معصوم
عشاق زهرا س

جستجو ونجات در حوادث

منتظر منجی
ملینا
دانلود جدیدترین برنامه ها
چشم به راه
بی سرزمین تر از باد
دستنوشته های پسر بد
با همدیگه
اندیشه
قالب مذهبی
گل یا پوچ
شبکه مردمی حمایت از احمدی نژاد
سایت به روز و کامل علمی دانلودی و مذهبی
آموزش و دانلود و مطالب مذهبی و علمی
مجله اینترنتی ایرانیان
دانلودستان
هم نفس
عکس عکس
امام زمان نفس همیشگی ام
بافران
طلوع دل انگیز


 


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: چهارشنبه بیست و پنجم فروردین 1389 ساعت: 23:59
اللهم  صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

 

حق مرد بر زن در کلام معصومین(ع)


زن باید که فرمانبردار شوهر باشد و از او

 نافرمانی نکند، از متاع خانه چیزی بدون

 اجازه شوهر صدقه ندهد، روزه مستحبّی

 نگیرد مگر به اذن شوهر، او را از خود منع

نکند اگر چه بر جهاز شتر باشد، و بدون اذن

 شوهر از خانه بیرون نرود، که اگر بدون اذن

او بیرون رود فرشتگان زمین و آسمان و

 فرشتگان رحمت و عذاب او را لعنت کنند

تا به خانه‌اش باز گردد.

در ادامه مطلب کلیک فرمایید


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: چهارشنبه بیست و پنجم فروردین 1389 ساعت: 21:48

 

ظهور در کلام امام صادق ع

 

امام صادق (ع) :

آنگاه كه مرگ عبد الله فرا رسد، مردم در جانشینى او نسبتبه هیچكس به توافق نمى رسند و این جریان تا ظهور حضرت صاحب الامر همچنان ادامه مى یابد، عمر سلطنت هاى چندین ساله بسر آمده ، نوبت پادشاهى چند ماهه و چندین روزه فرا مى رسد. ابوبصیر مى گوید: پرسیدم : آیا این وضع به طول مى انجامد؟ فرمود: هرگز.و این درگیرى بعد از كشته شدن این پادشاه (عبدالله ) منجر به كشمكش بین قبیله هاى حجاز مى شود. ( بحار 52 ص 210 و 240 )

 


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: چهارشنبه بیست و پنجم فروردین 1389 ساعت: 13:30

وصاياى اسكندر

1 - برون آريد از تابوت دستم 


هنگامى كه اسكندر، نشانه هاى مرگ را در خود ديد، وصيتهائى كرد كه ما در اينجا به ذكر چند نمونه از آنها مى پردازيم :

نخستين توصيه او اين بود وقتى جنازه اش را در ميان تابوت مى گذارند، دستش را از تابوت بيرون بياورند، تا مردم بدانند كه اسكندر از اين دنيا با دست خالى رفت و چيزى از متاع دنيا را با خود نبرد چنانكه در اشعار شعرا آمده است :
شنيدم در وصاياى سكندر
كه گفتى با ارسطوى هنرور
كه از روز زمين چون ديده بستم
برون آريد از تابوت ، دستم
كه تا بينند مغروران سرمست
كه از دنيا برون رفتم تهيدست  


2 - وصيت عجيب او به مادرش 


اسكندر هنگامى كه خود را در آستانه مرگ ديد، بطلميوس بن اذينه را كه فرمانده سپاهيان او بود به زمامدارى بعد از خود برگزيد و به او وصيت كرد كه تابوت مرا به اسكندريه نزد مادرم حمل كنيد و به مادرم بگوئيد كه مجلس عزاى مرا به اين ترتيب تشكيل بدهد.

سفره طعام بگستراند و همه مردم كشور را به آن دعوت نمايد و اعلام كند كه همگان دعوتش را بپذيرند، مگر كسى كه عزيز و دوستى را از دست داده باشد، در آن مجلس شركت نكند، تا شركت كنندگان در عزاى اسكندر با خوشحالى بدون خاطره تلخ وارد مجلس گردند و ايجاد خوشحالى كنند تا مجلس عزاى اسكندر مانند مجلس عزاى ديگران با حزن و غم تواءم نباشد.
وقتى كه خبر مرگ و وصيت او به مادرش رسيد و تابوت اسكندر را در كنار مادرش گذاشتند، مادرش نگاهى به جنازه فرزندش افكند و سپس گفت :
((اى كسى كه ملك و حكومتت ، اقطار عالم را گرفته و همه پادشاهان بناچار در برابر عظمت تو تعظيم مى كردند، ترا چه شده است كه امروز در خوابى و بيدار نمى شوى ؟ و در سكوت فرورفته اى و سخن نمى گوئى ؟))
سپس مطابق وصيت فرزندش اسكندر، به همه مردم كشور، اعلام كرد كه در مراسم عزا و اطعام شركت كنند، به شرط اينكه شركت كنندگان ، به مصيبت مرگ دوست و عزيزى گرفتار نشده باشند، او ساعتها در انتظار نشست ولى هيچ كسى دعوت او را اجابت نكرد، از خدمتگذاران مجلس از علت اين امر جويا شد.
در پاسخ گفتند: تو خود آنها را از اجابت دعوتت منع كردى .
گفت : چطور؟
گفتند: تو امر كردى كه همه دعوت ترا اجابت كنند، به شرط آنكه ((كسى كه عزيز و محبوبى را از دست داده جزء دعوت شدگان نباشد)) و در ميان اينهمه مردم كسى نيست كه داراى اين شرط باشد.
وقتى كه مادر اسكندر اين مطلب را شنيد به اصل ماجرا پى برد و گفت : فرزندم با بهترين راه تسليت مرا تسلى خاطر داد. 


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: چهارشنبه بیست و پنجم فروردین 1389 ساعت: 13:29
 

  بسم الله الرحمن الرحیم علامات ظهور از زبان پیامبر در حجه الوداع

اللهم صل علی محمد و ال محمد

مطلبی که ذیل به نظر میهمانان گرامی میرسد برگرفته از کتاب از ازل تا قیامتنوشته محمد جواد مصطفوی میباشد پیامبر ص به اصحاب فرمود میخواهید از

اشراط الساعه

شما را اگاه نمایم سلمان گفت اری پیامبر فرمود ند ازنشانه های قیامت تضییع نماز پیروی از شهوات تمایل به هواپرستی گرامی داشتن ثروتمندان فروختن دین به دنیا ست دراین هنگام که قلب مومن دردرونش اب میشود نظیر نمک دراب ازاین همه زشتی ها که میبیند و توانائی تغییر ان را ندارد انچه مهم است وبا دنیای فعلی ما بیشتر همخوانی دارد این سخنان

پیامبر عظیم الشان است

سوگند به کسی که جانم دردست اوست ای سلمان .زمانی زن با شوهرش در تجارت شریک میشودو هردو همه تلاش خویش را در بیرون خانه برای ثروت اندوزیبکار

 میبرند باران کم و صاحبان کرم خسیس و تهی دستان حقیر شمرده میشوند دران هنگام بازارها به یکدیگر نزدیک میگردند یکی گوید چیزی نفروختم و دیگری گوید سودی نبردم و همه زبان به شکایت و مذمت پروردگارمیگشایند دران زمان چیزی از شرق و غرب می اورند و امت متابع میگردند وای دران روز بر ضعفای امت از انان . و وای برانها از عذاب الهی . نه برضعیف رحم میکنند و نه به کسی احترام میگذارند ونه گناهکاری را میبخشند بدنهایشان چون ادمیان است اما قلوبشان قلوب شیطاندرانزمان مردان به مردان و زنان به زنان قناعت میکنند و برسرپسران و دختران در خانواده هایشان به رقابت برمیخیزند نظیر

مردان خودرا شبیه زنان و زنان خود را شبیه مردان میکنند و زنان برزین سوار میشوند برانان لعنت خدا باد دران هنگامپسران امت مرا به طلا تزیین میکنند و لباسهای ابریشمین حریر و دیباح میپوشنداغنیای من برای تفریح به حج میروند و طبقه متوسط برای تجارت و فقرا برای رهائی و تظاهر


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: چهارشنبه بیست و پنجم فروردین 1389 ساعت: 13:20
بشارت مبشران بزرگ ( توشه اتان را بردارید که ظهور بسیار نزدیک است )

نصرمن الله و فتح قريب و بشر المومنين

در ادامه مطلب کلیک فرمایید


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: چهارشنبه بیست و پنجم فروردین 1389 ساعت: 13:20
اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

دیشب مطلبی از سایت    http://biyar.askquran.ir/showthread.php?t=17199 مطالعه کردم باخودم گفتم شما هم بخوانید  شاید خالی از لطف نباشد

آیا سال 2012 آخرالزمان است؟
دوستان یک سری مطالبی در اینترنت منتشر شده است مبنی بر اینکه 3 سال دیگه دنیا به پایان میرسه (حتما شنیدید)...... مطلبش هم پایین گذاشتم میتونید بخونید ....

سوال اینجاست .....
از لحاظ دینی و با توجه به گفته های دین ما چنین چیزی امکان پذیر است .... خوب پس تکلیف ظهور امام زمان (ع) چی میشه ..... تکلیف حکومت ایشان چی میشه ....
از نظر دین چنین چیزی امکان پذیر است ؟
کارشناسان عزیز لطفا راهنمایی کنند .
آیا میتوان به چنین مطالبی که از نظر علمی اثبات شده اند(اینطور که به نظر میرسه...)اعتماد کرد ؟
در ادامه مطلب کلیک فرمایید


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: چهارشنبه بیست و پنجم فروردین 1389 ساعت: 13:18

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

 

خطبه امیرالمومنین ع واوضاع آخرالزمان

 

ای مردم پیش از آنكه مرا ازدست دهید هر چه میخواهید ازمن بپرسید دراین وقت صعصعه بن صوحان از جا برخاست و گفت

یا امیرالمومنین دجال كی خواهد آمدامام  فرمود خداوند سخن تورا شنید و دانست مقصودت چیست بخدا قسم دراین باره

سائل  و مسئول (نوومن)یكسان هستیم (یعنی این اسرار رافقط خداوند میداند ) ولی این را بدان كه آمدن دجال علاماتی

دارد علامات این است دجال در وقتی میآید كه مردم نماز را بمیرانند و امانت را ضایع كنند و دروغ گفتن را حلال شمارند و ربا

بخورند و رشوه بگیرند و ساختمانها را محكم بسازند و دین را بدنیا بفروشند و موقعیكه سفیهان را بكار گماشتند و با زنان

مشورت كردند و پیوند خویشان را پاره نمودند و هوا پرستی پیشه ساختند و خون یكدیگر را بی ارزش دانستند و…………

وزنهابواسطه میل شایانی كه به امور دنیا دارند در امر تجارت با شوهران خود شركت جویند زنها بر زینها سوار شوند و زنان به مردان و مردان به زنان شباهت پیدا كنند

بحارالانوار جلد 13 صفحه 962


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: چهارشنبه بیست و پنجم فروردین 1389 ساعت: 12:28
مصاحبه اختصاصی با علامه کورانی برجسته ترین محقق عرصه مهدویت

علامه علي کوراني ، از علماي مبارز و نويسندگان چيره دست لبنان منطقه جبل عامل است. تلاشها و مجاهدتهاي زيادي در لبنان، عراق، کشورهاي عرب خليج فارس کرده است. او پس از وقوع انقلاب و با مقدمه دانستن انقلاب اسلامی برای نهضت جهانی حضرت مهدی(عج) به ایران مهاجرت کرده و تحقيقات فراواني راجع به انقلاب اسلامي انجام داده است. وی در کتاب ماندگار و بی نظیر "عصر ظهور " که حدود 28 سال پیش نگاشته شده و میلیونها نسخه از آن در سراسر جهان منتشر گردیده است ، حوادث و اتفاقات امروز دنيا را بر اساس روايات بررسي و تفسير کرده  و بر همين اساس به بيان اوضاع و شرايط نقاط مختلف و حساس دنيا در زمان قيام حضرت بقيه الله پرداخته است. وی در این مصاحبه ی کوتاه مطالب مهمی پیرامون انطباق شخصیتهای ظهور و حوادث منطقه و ارتباط آن با ظهور بیان کرده است.    

 با سلام و درود بر همه عزیزان

و تبریک سال نو و آرزوی بهترین تقدیرات برای جهان بشریت با ظهور مبارک قطب عالم امکان حضرت بقیه الله(عج)

این مصاحبه اختصاصی بعنوان عیدی به محضر عزیزان تقدیم می گردد :

(قابل ذکر است که مصاحبه مذکور در روز شنبه مورخ 28/12/89 در دفتر علامه کورانی در شهر قم انجام گردیده است)

با سلام و درود بر استاد عزیز و تشکر از اینکه وقت گرانبهای خویش را در اختیار ما قرار داده اید

 سئوال: آیا تطبیق احتمالی شخصیت سید خراسانی بر مقام معظم رهبری امکان پذیر است؟ شنیده شده است آیت الله سید کاظم حائری از مراجع عظام تقلید نیز چنین اعتقادی دارد.

 علامه کورانی : بله . ایشان ( آیت الله حائری) چنین اعتقادی دارند و بعد از بررسی روایات و تطیبق به چنین نظری رسیده اند

امیداوریم که مقام معظم رهبری سید خراسانی روایات باشد، لکن در تطبیق به طور قطعی اظهار نظر نمیتوان کرد

 سئوال: بنابراین طبق روایات شعیب هم باید حضور فعال در کنار سید خراسانی داشته باشد، نظر جنابعالی در این مورد چیست؟

علامه کورانی : شعیب فرمانده نظامی نیروهای ایرانی زمینه ساز ظهور است، البته این بدان معنا نیست که شعیب سابقه نظامی دارد

 سئوال: آیا روایتی داریم که شعیب شخصیتی نظامیست؟

 علامه کورانی : نه نداریم، شعیب در آستانه ظهور توسط سید خراسانی به فرماندهی نیروهای ایرانی منصوب میشود

 سئوال: آیا انطباق احتمالی نشانه های روایی شعیب بر دکتر احمدی نژاد امکان پذیر است؟ با توجه به اینکه ایشان مکررا بشارت نابودی اسرائیل را میدهند و همچنین بشارتهای ایشان بر بسیار نزدیک بودن ظهور و تحقق وعده های الهی در سالهای آینده ، این انطباق تا چه اندازه امکان پذیر است؟

علامه کورانی : ان شا الله

(قابل ذکر است که ذکر " ان شاالله " و تایید ضمنی و احتمالی شعیب بودن دکتر احمدی نژاد توسط محقق محتاط و دقیقی مانند علامه کورانی بسیار قابل تامل ، مهم  و پرمعنا می باشد )

سئوال: برخی از منتقدان در مقام پاسخ با تمسک به روایتی خروج شعیب را از سمرقند ذکر کرده اند. نظر شما چیست؟

علامه کورانی : این روایت را اصلا قبول ندارم. ضعیف است. روایات خروج وی را از ری ذکر کرده اند.

 سئوال: کتاب ابن حماد که از قدیمی ترین کتب مهدوی اسلامی است را چگونه ارزیابی میکنید؟

 علامه کورانی : روایات موجود در کتاب ابن حماد اگر مطابق با روایات اهل بیت بود قابل استفاده است و اگر منافاتی با منابع شیعی نداشت قبول میکنیم

 سئوال: آیا مصر زمان ائمه اطهار محدوده کنونی بوده یا شامل نقاط مجاور مثل لیبی هم میشده است؟

علامه کورانی : خیر. مراد از مصر همین محدوده فعلی بوده است

 سئوال : تحولات کنونی عربستان را چگونه ارزیابی میکنید؟

علامه کورانی : خیلی امیدواریم

 سئوال: آیا ملک عبد الله پادشاه عربستان همان عبد الله روایات است؟

علامه کورانی : احتمالش زیاد است

 سئوال : آیا عبد الله در حال حاضر زنده است؟

علامه کورانی : ان شا الله می میرد

 سئوال : حوادث ایران در سال ظهور در روایات چگونه است؟

علامه کورانی : در سال ظهور در ایران دو گروه اختلاف و درگیری دارند گروهی که میخواهد پرچم را به دست امام زمان بسپارد و طرفدار و مدافع امام عصر(عج) است و در مقابل گروهی مخالف آنان است و سرانجام پیروزی با طرفداران امام عصر(عج) است

 سئوال: در پایان حوادث اخیر کشورهای عربی را چگونه ارزیابی می کنید؟

علامه کورانی : ان شا الله از نشانه های ظهور است.

 با تشکر از استاد عزیز علامه کورانی به خاطر اینکه وقت گرانبهای خود را در اختیار ما قرار دادند

...............................................

- سال " جهاد اقتصادی " بر تمام مسلمان ، شیعیان و منتظران و مبشران ظهور مبارک باد ، این نامگذاری خجسته ناخودآگاه انسان را به یاد فرمایش و دستور اهل بیت(ع) به مسلمانان مبنی بر ذخیره کردن مواد غذایی و اندوختن آذوقه برای گذر از فتنه  ، قطحی و شدائد آستانه ظهور می اندازد

ان شاالله به رحمت واسعه حضرت حق هرچه زودتر چشمان منتظر صالحین و محرومین و مستضعفین جهان به چهره ی ملکوتی و دلربای یوسف زهرا(عج) منور گردد.

http://www.u313.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=682:1389-12-29-21-24-02&catid=77:1389-04-03-20-24-30


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: سه شنبه بیست و چهارم فروردین 1389 ساعت: 13:35

 

 (بحارالانوار جلد 13 صفحه 997)

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم

اهل مصر حاکم خودرا میکشند و شام ویران میشود سه لشکر با پرچمهای مشخص در انجا بجان هم می افتند پرچمهای قیس و عرب به مصر درایند و پرچم کنده به حران میرود و لشکری از جانب عرب میاید و در خرابه های حیره منزل میکند پرچمهای سیاه از مشرق به طرف حیره میایند و شکافی در نهر فرات پدید می اید و اب ان کوچه های کوفه را فرا میگیرد شصت نفر دروغگو که همه مدعی پیغمبری هستند خواهند امد و قیام دوازده نفر از نسل ابوطالب که همه مدعی امامت دارند و سوزاندن مردی از بزرگان بنی عباس در بین جلولا و خانقین و بستن پلی در بغداد محله کرخ و بر خاستن باد سیاهی در اول روز در بغداد وهم زلزله ای در انجا می اید که بسیاری از مردم را در زمین فرو میبرد و ترسی براهل عراق و بغداد مستولی میشود و مرگهای سریع انها را از پا در می اورد و افت بجان و مال و محصول انها می افتد و ملخهای بموقع و بیموقع می اید و غله و کشت و زرع انها را میخورد و زراعت انها را تقلیل میدهد  دو دسته از مردم عجم بجان هم افتاده خون بسیاری در میان انها ریخته میشود بردگان از فرمانبرداری اقایان خود سر باز  زنند و ارباب خود را به قتل برسانند و بعضی از بدعت گزاران در دین از صورت ادمی بیرون می ایند و بصورت خوک و میمون میشوند و بردگان بر شهرهای بزرگ غلبه یابند و صدایی از اسمان می اید بطوریکه همه ساکنان زمین هر کس به زبان خود انرا میشنود و یک صورت و سینه در نور افتاب اشکار میگردد و مردگانی از قبر بیرون امده بدنیا برمیگردند و با مردم معاشرت نموده  بملاقات همدیگر میروند انگاه این علائم با امدن ۲۴ باران ختم میشود سپس زمینهای مرده زنده و سرسبز شده برکات ان اشکار میشود و تمام بدبختیها از پیروان حق یعنی شیعیان مهدی ع برداشته میشود درانهنگام متوجه میشوند که او از مکه ظهور میکند و برای یاری او به مکه میروند چنانکه دراخبار امده است سپس شیخ مفید میگوید پاره ای ازاین وقایع حتمی است که باید واقع شود و پاره ای مشروط به شرایطی است خدا بهتر میداند چه خواهد شد


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: دوشنبه بیست و سوم فروردین 1389 ساعت: 13:40

پیشگویی شاه نعمت الله ولی

 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

 

بعد امسال و چند سال دگــــــر     

   عالمی چون نـــــــــــگار میبینم

 

چون زمستان پنجمین بـگذشت     

    ششمین خوش بهار میبـــــینم

 

نائب مهدی آشکار شـــــــــــود       

    بلکه من آشکار میبینــــــــــــم

 

پادشاهی تمام دانائـــــــــــــــی      

    سروری باوقار میبینـــــــــــــــم

 

هرکجا رونهد به فضل خــــــدا          

     دشمنش خاکسار میبینــــــــم

 

بندگان جناب حضــــــــــــرت او         

      سربسر تاجدار میبیـــــــــــــنم

 

تا چهل سال ای برادر مــــــن         

     دور ان شهریار میبینــــــــــــم

 

دور ان چون شود تمام بکـــام           

       پسرش یادگار میبیــــــــــــنم

 

پادشاه و امام هفت اقلیـــــم           

       شاه عالیتبار میبینـــــــــــــم

 

بعداو خود امام خواهد بــــود            

      که جهان را مدار میبینــــــــم

 

میم و حامیم و دال میخوانـم           

      نام ان نامدار میبینـــــــــــــم

 

صورت و سیرتش چو پیغمبر              

        علم و حلمش شعار میبینم

 

دین و دنیا از او شود معمــور              

      خلق را ازاو بختیار میبینــــم

 

ید و بیضا که باد پاینـــــــــده            

      باز با ذوالفقار میبینــــــــــم

 

مهدی وقت و عیسی دوران             

      هردو را شهسوار میبینـــم

 


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: دوشنبه بیست و سوم فروردین 1389 ساعت: 13:39
(بحارالانوار جلد 13 صفحه 997)

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم

اهل مصر حاکم خودرا میکشند

 و شام ویران میشود سه لشکر با پرچمهای مشخص در

انجا بجان هم می افتند پرچمهای قیس و عرب به مصر

درایند و پرچم کنده به حران میرود و لشکری از جانب

عرب میاید و در خرابه های حیره منزل میکند پرچمهای

سیاه از مشرق به طرف حیره میایند و شکافی در نهر

فرات پدید می اید و اب ان کوچه های کوفه را فرا میگیرد

شصت نفر دروغگو که همه مدعی پیغمبری هستند

خواهند امد و قیام دوازده نفر از نسل ابوطالب که همه

مدعی امامت دارند و سوزاندن مردی از بزرگان بنی

عباس در بین جلولا و خانقین و بستن پلی در بغداد محله

کرخ و بر خاستن باد سیاهی در اول روز در بغداد وهم

زلزله ای در انجا می اید که بسیاری از مردم را در زمین

فرو میبرد و ترسی براهل عراق و بغداد مستولی میشود

و مرگهای سریع انها را از پا در می اورد و افت بجان و

مال و محصول انها می افتد و ملخهای بموقع و بیموقع

می اید و غله و کشت و زرع انها را میخورد و زراعت انها

را تقلیل میدهد

  دو دسته از مردم عجم بجان هم افتاده خون

بسیاری در میان انها ریخته میشود

بردگان از فرمانبرداری اقایان خود سر باز  زنند و ارباب

خود را به قتل برسانند و بعضی از بدعت گزاران در دین از

صورت ادمی بیرون می ایند و بصورت خوک و میمون

میشوند و بردگان بر شهرهای بزرگ غلبه یابند و صدایی

از اسمان می اید بطوریکه همه ساکنان زمین هر کس

به زبان خود انرا میشنود و یک صورت و سینه در نور افتاب

اشکار میگردد و مردگانی از قبر بیرون امده بدنیا

برمیگردند و با مردم معاشرت نموده  بملاقات همدیگر

میروند انگاه این علائم با امدن ۲۴ باران ختم میشود

سپس زمینهای مرده زنده و سرسبز شده برکات ان

اشکار میشود و تمام بدبختیها از پیروان حق یعنی

شیعیان مهدی ع برداشته میشود درانهنگام متوجه

میشوند که او از مکه ظهور میکند و برای یاری او به مکه

میروند چنانکه دراخبار امده است

سپس شیخ مفید میگوید پاره ای ازاین وقایع حتمی

است که باید واقع شود و پاره ای مشروط به

شرایطی است خدا بهتر میداند چه خواهد شد


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: دوشنبه بیست و سوم فروردین 1389 ساعت: 1:16
جمعه 23 مرداد1388 ساعت: 0:38 توسط:عسل
سلام
ممنونم از اینکه در نبودم به من سر زدید و نظر گذاشتید
اگه خدا قابلمون دونسته باشه به نیابت از تمام دوستان وبلاگم 2رکعت نماز خوندم
♥☻♥سلامي از اعماق دریابه تو اي دوست مهربان ♥☻♥

╬♥═╬
╬♥═╬
╬═♥╬
╬♥═╬
╬═♥╬
╬♥═╬
╬═♥╬
╬♥═╬

اومدم یه خبری بدم و برم ♥☻♥

╬═♥╬
╬♥═╬
╬♥═╬
╬═♥╬
╬♥═╬
╬═♥╬
╬♥═╬
╬═♥╬

آپم نمی خوای بیای ؟ ♥☻♥

╬═♥╬
╬♥═╬
╬♥═╬
╬═♥╬
╬♥═╬
╬═♥╬
╬♥═╬
╬═♥╬

بیا خوشحالم می کنی ♥☻♥
 وب سایت   پست الکترونیک
در طالقان گنجهائى هستند نه از طلا و نقره

جمعه 23 مرداد1388 ساعت: 0:36 توسط:حسین
با سلام بر دوستداران ایرانمان به موج ما بپیوندید

شکایت رسمی بر کارهای اقای موسوی

اینم ادرسش

http://www.mojeghanoon.com
 وب سایت   پست الکترونیک
در طالقان گنجهائى هستند نه از طلا و نقره

پنجشنبه 22 مرداد1388 ساعت: 11:31 توسط:savin
سلام دوست عزيز واست يه سورپرايز دارم
شما باثبت نام درسايت ما ميتونيد به طور رايگان 4000بار بنر خودرا به طور رايگان دروبلاگها وسايت هاي عضو ما نشان دهيد
 وب سایت   پست الکترونیک
در طالقان گنجهائى هستند نه از طلا و نقره

پنجشنبه 22 مرداد1388 ساعت: 14:45 توسط:حسن
سلام دوست عزیز خبر جدید:

کتاب«تقلب بزرگ» و «شنبه پس از انتخابات» فردا وارد بازار مي‌شود

مقطع مورد بررسي در اين كتاب از 21 خرداد تا 11 تيرماه 88 است و با پاسخ ميرحسين موسوي به سوال خبرنگار مجله آمريكايي تايم يك روز قبل از راي‌گيري، آغاز مي‌شودپایگاه اطلاع رسانی شمیم ادینه


http://shamimeadine.blogfa.comاخرین اخبار تقلب سبز منتشر شد


http://taghallobesabz.blogfa.com


كدام هنر، كدام فرهنگ كدام انقلاب؟


http://www.kalemehnews.com/?784

نوشته های نسل جوان


http://kachib.mihanblog.com


محمود دوست داریم؟؟

http://dolatyar110.blogfa.com/


سیب را باید خورد اما موز را باید دید

http://sibmoz.com


من و دنیای من


http://tahereh82.blogfa.com
 وب سایت   پست الکترونیک
در طالقان گنجهائى هستند نه از طلا و نقره

پنجشنبه 22 مرداد1388 ساعت: 13:24 توسط:موعود رحمت
ایدکم الله از این تلاش و خدمتگزاری.

پیشنهاد می کنم هر دو جلد کتاب روزگار رهایی تالیف کامل سلیمان را هم بخوانید. بسیار فوق العاده و استثناییی است.

ای کاش هربار بهانه ای می جستیم و از امام زمانمان سخن می راندیم.

قلمي راندم بر اين برگ سپيد؛ شرمگينم زِ غلطهايش ليك؛ چشم دارم به حُسن
نگاهي زِ عزيز.


كاش گفتن و شنيدن از امام زمان(ع)، سهم همه‌ي ثانيه‌هامان شود.
و يادآوري‌ او همه‌ي دقايق زندگي‌مان را پُر كند.
كاش سينه‌مان صندوق صدقه‌اي شود و قلبمان سكه‌اي نذر سلامتي‌ پدر مهربان عالم.
كاش دردمان هميشه با توسل به او آرام گيرد و دستمان جز به دعا براي فرج و سلامتي‌اش به آسمان نرود.


به روزم با پستي كوتاه تحت عنوان راه شكرگزاري بزرگترين نعمت الهي.
لطفا براي سوال مطرح شده پاسخي منطقي ارائه بفرماييد.
منتظر حضور شما مي‌مانم.
با تشكر.

انديشه يك جوان ايراني چه مي تواند باشد؟؟؟
 وب سایت   پست الکترونیک
در طالقان گنجهائى هستند نه از طلا و نقره

پنجشنبه 22 مرداد1388 ساعت: 9:7 توسط:امیر
سلام ، دلمو شاد کردی ، خدا دلتو شاد کنه ، من لینکت میکنم
 وب سایت   پست الکترونیک
در طالقان گنجهائى هستند نه از طلا و نقره

چهارشنبه 21 مرداد1388 ساعت: 9:9 توسط:mamal
سلام دوسته من وبلاگت که مثله خودت ماهه پي بزار بهت يه سايتيو معرفي کنم
اين سيستم به ازاي هر کليک به شما 60تا 70 تومان ميده يعني شما مي توني هر ماه از وبلاگت 30تا 100 هزار تومان برداشت کنيد? عاليه نه ؟
اين رو بهت ميگم چون دوستمي واللا واسه من هيچ سودي نداره و اصلا زير مجموعه گيري نيست اميوارم بياي و ببيني که من دروغ نميگم و خيلي خوبه
فقط کافيه عضو سايت بشي و شروع کني به پخش تبليغاتهاي سايت سيستم هم به ازاه هر کليک بر روي تبليغات بهت پول ميده

اين ادرس سايتش :
http://www.p30j.ir

اينم لينکه ثبته نام باور کن هيچ ضرري نمي کني و مفدي پول ميگيري ماهانه:
http://www.p30j.ir/register

اميدوارم به کارت بياد عزيز
راستي تبليغات تو وبلاگ شما اهميت وبلاگ شما رو بالا ميبره و زيبا تر هم ميشه
راسي از بحت اصلي خارج شدم اگر امکانش هست سايت من هم تو پيوندهاي وبلاگت بگذار
به اسم انجمن تخصصي
مطالب جالب هم داري بيا تو انجمن ما بگذار تا توش بحث و تبادل نظر بشه
خيلي گلي عزيزم خدانگهدار
 وب سایت   پست الکترونیک
دریافت کپی بحارالانوار جلد 13

چهارشنبه 21 مرداد1388 ساعت: 9:6 توسط:سنتری
سلام خسته نباشی مطالب که نوشتی رو می خواهیم تو کتاب عاشقانه های وبلاک های ایرانی چاپ کنیم البته با اجازه شما این کتاب در همین سال چاپ خواهد شد و بخشی از سود آن به موسسه محک و بخش دیگر به افرادی که در تهیه این کتاب کمک کرده اند پرداخت خواهد شد دوست من اگر امکانش هست با ما در این مورد کمک کن تمام اطلاعات لازم در لینک زیر هست و می تونی از طریق انجمن عاشقان وبلاک نویس با صد ها وبلاک نویس و داستان نویس در ارتباط باشی http://forum.san3.ir http://www.san3.ir/?page_id=1450
 وب سایت   پست الکترونیک
بسم الله الر حمن الرحیم سوره انفال ایه 22

چهارشنبه 21 مرداد1388 ساعت: 12:30 توسط:علی
سلام دوست عزیز خبر جدید:

کتاب«تقلب بزرگ» و «شنبه پس از انتخابات» فردا وارد بازار مي‌شود

مقطع مورد بررسي در اين كتاب از 21 خرداد تا 11 تيرماه 88 است و با پاسخ ميرحسين موسوي به سوال خبرنگار مجله آمريكايي تايم يك روز قبل از راي‌گيري، آغاز مي‌شودپایگاه اطلاع رسانی شمیم ادینه


http://shamimeadine.blogfa.comاخرین اخبار تقلب سبز منتشر شد


http://taghallobesabz.blogfa.com


كدام هنر، كدام فرهنگ كدام انقلاب؟


http://www.kalemehnews.com/?784

من و دنیای من


http://tahereh82.blogfa.com


محمود دوست داریم؟؟

http://dolatyar110.blogfa.com/


سیب را باید خورد اما موز را باید دید

http://sibmoz.com


نوشته های نسل جوان


http://kachib.mihanblog.com
 وب سایت   پست الکترونیک
بسم الله الر حمن الرحیم سوره انفال ایه 22

چهارشنبه 21 مرداد1388 ساعت: 0:11 توسط:آسمانی ترین ستاره
سلام

مطلب جالبی بود .

با یک مطلب جدید به روزم .

منتظر حضور و نظر شما هستم .
 وب سایت   پست الکترونیک
بسم الله الر حمن الرحیم سوره انفال ایه 22

سه شنبه 20 مرداد1388 ساعت: 21:55 توسط:محمد
سلام وبلاگ خوبی داشتی خیلی ممنون
راستی به من هم سر بزن و نظرت رو درباره ی مطالب بگو
 وب سایت   پست الکترونیک
آخرالزمان و مردم آن

سه شنبه 20 مرداد1388 ساعت: 21:45 توسط:رضا
سلام
وب لاگ زیبایی دارید.با عضویت در سایت ما وثبت وبلاگ خود در لینکستان ما بازدید وب لاگ خود را بالا ببرید.(عضویت در سایت به تنهایی کافی نیست.بعد از عضویت در سایت باید لینک وب لاگ خود را در لینکستان ثبت نمایید.)
توجه: با توجه به اینکه سایت به تازگی راه اندازی شده است برای 50 لینک اولی که ثبت شوند امتیازات ویژه ای در نظر گرفته می شود.
www.rezashahr.com

اما علاوه بر پیشنهاد بالا رضاشهر در نظر دارد یک پیشنهاد ویژه به شما بدهد. شما می توانید لینک وبلاگ خود را در قسمت "لینکهای ویژه" سایت نیز درج نمایید. شرایط و قوانین ثبت لینک ویژه را می توانید در قسمت "چگونه می توانم یک لینک ویژه درج نمایم" در خود سایت مطالعه بفرمایید.
 وب سایت   پست الکترونیک
بسم الله الر حمن الرحیم سوره انفال ایه 22

سه شنبه 20 مرداد1388 ساعت: 15:6 توسط:سجاد
اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

سلام.اگه خواستید منو با نام«uip»لینک کنید و به من اطلاع دهید تا اگه بشه شما رو لینک کنم.

به سوی او

ذره ای کوچک،نامش اتم

هسته ای در میان و پیرامونش سیاره هایی پروانه وار در گردش.

منظومه ای بزرگ،نامش کهکشان

با انبوهی از منظومه ها

هر منظومه، هسته ای در میان و پیرامونش سیاره هایی پروانه وار در گردش.

دنیایی از حرکت تکاپو و تلاش

در حال شدن،در جست و جو

منظومه ی شمسی عضوی از کهکشان راه شیری

طول این کهکشان هزار میلیون میلیارد کیلومتر،باصد میلیارد ستاره؛هر ستاره در مرکز یک منظومه،حدود صد میلیارد منظومه در کهکشان راه شیری! و در این کهکشان نزدیکترین ستاره به زمین،در فاصله چهل هزار میلیارد کیلومتر!و کهکشان راه شیری یکی از یک میلیارد کهکشان شناخته شده.

اگر نوری از آخرین کهکشان شناخته شده هم اکنون به سوی زمین حرکت کند،حدود ده میلیارد سال می گذرد تا به ما برسد!آن روز ما کجاییم؟


ای خدای بزرگ عظمت تو به قدری است که ما از درک آن عاجزیم.ای خدای رحمن نمی دانم چرا بعضی از ما که چنین عظمت غیر قابل تصوری را می بینیم باز هم گناه می کنیم به راستی که تو در خور ستایشی.
 وب سایت   پست الکترونیک
بسم الله الر حمن الرحیم سوره انفال ایه 22

سه شنبه 20 مرداد1388 ساعت: 12:22 توسط:نازنین
اومی آیدمثل آفتاب
دربرق نگاهش رازهای پنهان آشکاراست.سخاوتی بالاترازابر ازانگشتان او می تراود
بالاترازآسمان آشکارترازخورشید....
اللهم عجل لولیک الفرج
عیدتون مبارک
 وب سایت   پست الکترونیک
بسم الله الر حمن الرحیم سوره انفال ایه 22

سه شنبه 20 مرداد1388 ساعت: 7:18 توسط:سنتری
سلام دوست من وبلاک خوبی داری خسته نباشی در سنتری یک پروژه است به نام کتاب عاشقانه های وبلاک های ایرانی در همین سال چاپ میشود خیلی دوست داریم که مطالب شما و اسم شما در این کتاب باشه فقط اگر امکان داره اون مطالبی رو که دوست داری در این کتاب به اسم خودت چاپ بشود در انجمن قسمت حرف های عاشقانه ثبت کن راستی بخشی از سود این کتاب برای موسسه خیریه محک و بخش دیگر آن برای افرادی که اسم آنها در این کتاب خواهد آمد در نظر کرفته شده است امیدوارم که اسم شما را در این کتاب ببینم http://www.san3.ir/?page_id=1450
 وب سایت   پست الکترونیک
بسم الله الر حمن الرحیم سوره انفال ایه 22

سه شنبه 20 مرداد1388 ساعت: 1:51 توسط:آقا بیا
اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

حسن آقا سلام
بزرگوار خیلی ممنونم از حضورتان دروبلاگم با اجازه من شمارو لینک کردم
 وب سایت   پست الکترونیک
بسم الله الر حمن الرحیم سوره انفال ایه 22

دوشنبه 19 مرداد1388 ساعت: 23:1 توسط:استاذنا
سلام؛
گناه به معناي «خلاف» است. و در اسلام هر گونه كاري كه بر خلاف فرمان خداوند باشد، گناه است، گناه هر چند كوچك باشد، چون نافرماني خداست، بزرگ است.

راه كاهش لذّت بردن از گناه:
معرفت پيدا كردن نسبت به باطن گناه
اين شناخت از چند راه حاصل مي‎گردد:
1. از طريق توجه به كلام خداوند متعال كه علمش به همه چيز احاطه دارد. در قرآن كريم، باطن بسياري از گناهان را بيان فرموده است. مثلاً باطن غيبت را؛ خوردن گوشت برادر مرده مي‎داند.(سوره حجرات، آية 12) در جائي ديگر خوردن مال يتيم را به خوردن آتش توصيف مي‎كند(سوره نساء، آية 10)
2- در روايات منقول از ائمه اطهار و رسول مكرم اسلام ـ عليهم آلاف التحية و السّلام ـ هم، باطن بسياري از گناهان بيان شده است از جمله امام صادق ـ عليه السّلام ـ در مورد باطن نظر به اجنبي مي‎فرمايد: «النظرة سهم من سهام ابليس مسموم، من تركها لِلّه عزوجل لا لغيره اعقبه الهه ايماناً يجد طعمه» (نظر به نامحرم تيري زهر آگين از شيطان است، كسي كه آن را تنها بخاطر خدا ترك كند خداوند ايماني در قلب او جايگزين مي‎كند كه لذت آن را بچشد.)
بنابراين كسي كه به خداوند متعال و صدق كلام او ايمان دارد و مي‎داند كه نواهي الهي به خاطر مفاسدي است كه در آن عمل وجود دارد و قول صادق مصدق را بپذيرد و به حقانيت آن ايمان آورد، كم‎كم از گناه پرهيز مي‎كند و واقعاً وقتي كه مرتكب گناهي مي‎شود مي‎ترسد و از آن بيزار مي‎شود.
3. ديدن باطن گناه از راه تقوي بعنوان.
مثال: حضرت علي ـ عليه السّلام ـ باطن رشوه را مانند غذائي مي‎داند كه يك افعي، آن را بلعيده باشد، با زهر درون او مخلوط گشته باشد و سپس آن را برگرداننده باشد و اكنون فردي بخواهد، اين استفراغ افعي را تناول كند. باطن استفادة ناصواب از بيت المال را چون آهني گداخته در آتش مي‎داند. (نگاه کنید به خطبه 224/ و در بعضي نسخ 215)
بنابراين براي پائين آمدن لذت گناه يا از راه ايمان به غيب و تصديق كلام خدا و معصومين ـ عليهم السّلام ـ كه صادقان تصديق شده‎اند بايد تعبداً بپذيريم كه باطن گناه، آلودگي و آتش است و از آن بپرهيزيم يا بايد بر اثر مخالفت هواي نفس و طي طريق تقوي به جايي برسيم كه خود باطن گناه را ببينيم كه اين هم بدون طي طريق اوّل امكان پذير نيست.


در ضمن "استاذنا" به زودی به روز می شود.
 وب سایت   پست الکترونیک
بسم الله الر حمن الرحیم سوره انفال ایه 22

دوشنبه 19 مرداد1388 ساعت: 21:40 توسط:حزب طرفداران پادشاه جومونگ (( بخش تبلیغا
سلام
واقعاً وبلاگ مذهبی خوبی دارید
تبلیغ : هر گونه اطلاعات تاریخی و عکس از پادشاه جومونگ در وبلاگ ما موجود است.
ممنون و متشکر
 وب سایت   پست الکترونیک
پرچمهایی از خراسان

دوشنبه 19 مرداد1388 ساعت: 8:45 توسط:محسن
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
برای تعجیل در فرج بسیار دعا کنید که گشایش و فرج شما نیز در آن است . امام مهدی (عج)
هر کس می خواهد فردای قیامت خدا را دیدار کند در حالی که از او راضی وخشنود باشد پس بسیار صلوات ودرود فرستد . حضرت محمد (ص)
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
با قرار دادن کد صلوات شمار در وبلاگ خود میتوانید در طرح "هر وبلاگ یک صلوات" شرکت کنید و از این طریق هم در تعجیل ظهور حضرت صاحب الزمان موثر باشید
شما می توانید از بین نمونه های موجود ، طرح و رنگ مناسب با وبلاگ خود را انتخاب کنید
برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کد به آدرس زیر مراجعه کنید
http://tajomeyezohor.blogfa.com/page/salavat.aspx
همچنین از شما دوستان خواهشمندم در صورت رضایت از این طرح نمونه ای از این پیام را بین سایر دوستان منتشر کنید تا انشا الله همه ی ما از اجر آن بهره مند شویم
هر کس قادر به کفاره گناهان خویش نباشد ، صلوات بسیار بفرستد که صلوات بر محمد و آل محمد(ص) گناهان را می ریزاند . امام رضا (ع)
یا علی! هرکس بر من هر روز و هر شب صلوات فرستد شفاعتم بر او واجب می شود اگر چه گناهش بزرگ باشد . حضرت محمد(ص)
 وب سایت   پست الکترونیک
بسم الله الر حمن الرحیم سوره انفال ایه 22

یکشنبه 18 مرداد1388 ساعت: 7:22 توسط:نیما راد
خداوند اراده کرده است یک نفر را میلیون ها سال حفظ کند

برای ماموریتی خواص اشتباه نشود امامت ایشان هزارو اندی سال

نیست بلکه از روز الست ایشان در مرکز قدرت الهی نقش محوری

داشته اند رجوع کنید به جلد اول اصول کافی و بخوانید که در روز الست

به فرمان خداوند تمام ذرات عالم و پیامبران و مخلوقات با مقامات خدا داده

ایشان بیعت کردند.
 وب سایت   پست الکترونیک
الهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم

شنبه 17 مرداد1388 ساعت: 23:31 توسط:نمستان
سلام حسن آقا...ممنون که به نمستان بنده سر زدی باز هم

این وب دیگه منه...خوشحال میشم نظر شما بزرگوار رو بدونم...یا علی..

http://rodpish.persianblog.ir
 وب سایت   پست الکترونیک
الهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم

شنبه 17 مرداد1388 ساعت: 18:31 توسط:راحله
با سلام به شما دوست عزيز

سي دي مستند دوجنسه هاي ايراني يک سي دي بسيار زيبا و آموزنده از زندگي دوجنسه ها در ايران
 وب سایت   پست الکترونیک
الهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم

شنبه 17 مرداد1388 ساعت: 18:40 توسط:استاذنا
وظايف ما در زمان انتظار در قالب چند حدیث:


1- «يمان تمّار» مي گويد : نزد امام صادق « عليه السلام » نشسته بوديم كه به ما فرمود ،صاحب الامرغيبتي خواهد داشت كه اگر كسي بخواهد در آن دوره ديندار بماند سخت در مشقت و در معرض مشكلات است و سپس فرمود : صاحب الامر غيبتي دارد و بنده خدا براي حفظ دينش بايد تقوي الهي را پيشه كند و دو دستي به دين بچسبد.

2- «عبد الله سنان» از امام صادق نقل مي كند كه ، امام صادق «عليه السلام » فرمود : شبهه اي دامنتان را خواهد گرفت و به حيرتي دچار خواهيد شد .نشانه هدايت و امام وراهبرتان ديده نخواهد شد و در آن هنگام بر كسي كه مانند غريق نا اميد از همه جا، دست دعا به درگاه پروردگار بردارد كسي ديگري نجات نخواهد يافت عرض كردم دعا غريق چگونه است ؟ فرمود؛ غريق مي گويد ؛{ يا الله يا رحمن يا مقلب القلوب ثبت قلبي علي دينك}

3- « يونس بن عبد الرحمن» مي گويد : حضرت موسي بن جعفر«عليه السلام » فرمود؛ خوشا بحال آن عده از شيعيان ما كه در دوره غيبت قائم ما، به محبت ما چنگ انداخته و بر ولايت ما و بيزاري از دشمنانمان استوارند , آنها از ما هستند و ما از آنها هستيم آنها به امامت ما خشنودند و ما از شيعه بودن آنها خشنوديم خوشا به حال آنها و بهشت گوارايشان باد ،به خدا قسم اينان در روز قيامت هم درجه ما هستند.

4- « عبد العظيم حسني» مي گويد : امام جواد«عليه السلام » فرمود؛ قائم ما همان مهدي«عج» است كه بايد در دوره غيبت انتظارش را كشيد و پس از ظهور از او اطاعت كرد و سپس فرمود ؛ برترين اعمال شيعه ما انتظار فرج است .

ايمان و عمل صالح ملاك منتظر واقعي است و هر كس به چيز ي اميد دارد،بايد طبق آن عمل كند.
{ يا ايها الذين آمنوا اصبروا وصابرو و رابطوو اتقوا الله لعلكم تفلحون}
«اي اهل ايمان در كار دين صبور باشيد و همديگر را به صبر و مقاومت سفارش كنيد و مهيا و مراقب كار دشمن بوده و خدا تر س باشيد تا رستگار شويد» ( آل عمران ،آيه 200 )

به زودی "استاذن" به روز خواهد شد.
 وب سایت   پست الکترونیک
الهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم

شنبه 17 مرداد1388 ساعت: 16:23 توسط:یهسن
جالب بود
 وب سایت   پست الکترونیک
آخرالزمان و مردم آن

جمعه 16 مرداد1388 ساعت: 18:18 توسط:مرجع رپ فارسي
سلام دوست عزيز
وب بسيار جالب و پر محتوايي داريد.
خسته نباشيد!

با عضويت در گروه پرشين رپر به قيد قرعه شارژ 5000 توماني (ايرانسل يا همراه اول به دلخواه) هديه داده ميشود اين قرعه کشي ماهي يکبار انجام ميشود و ايميل برنده براي تمام گروه ارسال ميشود
هيچ کلکي در کار نيست شانس خودتون را امتحان کنيد برنده اين دوره ي ما شايد شما باشيد

منتظر چي هستيد وقت را از دست ندهيد براي شرکت در اين قرعه کشي تو گروه رسمي پرشين رپر عضو شويد

براي اطلاعات بيشتر لطفا وارد لينک زيرشويد
http://www.persianrapper.com/static-1.html

هيچ کلکي در کار نيست شانس خود را امتحان کنيد.................

------------------------------------

تالار گفتمان پرشين رپر فعال شده و شما مي توانيد از تالار استفاده کنيد
http://www.persianrapper.com/forums.html

لطفا قبل از پست دادن تو تالار قوانين را مطالعه کنيد

-----------------------------------

فول آلبوم هاي هيچکس و پيشرو بي باک و ياس و ساسي مانکن و... در پرشين رپر شما هم به خانواده پرشين رپر بپيونديد www.persianrapper.com


منتظر حضورتون هستيم
 وب سایت   پست الکترونیک
الهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم

جمعه 16 مرداد1388 ساعت: 21:48 توسط:استاذنا
بايد منتظر باشيد.
انتظار با جوش و خروش همراه است و با خمودگي سازگار نیست.
خود را آراسته كنيد به صفاتي كه حضرت دوست دارد:
شيعه باشيد و مثل شيعه زندگي كنيد؛
حسن خلق داشته باشيد؛
بر امور مردم رسيدگي كنيد؛
تواضع داشته باشيد و نسبت به كفار متكبر باشيد؛
جهاد در راه خدا داشته باشيد (با اموال و انفس)؛
از خدا بترسيد؛
سرزنش هيچ كس شما را از راهتان باز ندارد؛
شريعت اصيل اسلام را بياموزيد و مسلمان واقعي باشيد؛
بگذاريد اعمال شما آيينه تمام نماي اسلام اصيل باشد؛
سعي كنيد طوري زندگی كنيد كه حتما مطمئن باشيد مرضي آقا امام زمان (عج) است؛
ساده زيست باشيد؛
عميق و زيركانه فكر كنيد.
اگر شما در طول زندگي خودتان به وظايفي كه بر عهده شما است درست عمل كنيد آنگونه كه ائمه (علیهم السلام) خواسته اند بدانيد كه مورد رضايت ايشان واقع شده ايد و خود حضرت (عج) به ديدن شما خواهند آمد. نيازي نيست كه رياضت هاي خاصي بكشيد يا اعمال خارق العاده انجام دهيد تا بتوانيد حضرت را ببينيد. بلكه به وظيفه خودتان كه در سه بخش خلاصه مي شود احكام، اخلاق، عقايد عمل كنيد، مطمئن باشيد كه حضرت خودشان به ديدن شما خواهند آمد.
 وب سایت   پست الکترونیک
الهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم

جمعه 16 مرداد1388 ساعت: 4:15 توسط:استاذنا
بايد منتظر باشيد.
انتظار با جوش و خروش همراه است و با خمودگي سازگار نیست.
خود را آراسته كنيد به صفاتي كه حضرت دوست دارد:
شيعه باشيد و مثل شيعه زندگي كنيد؛
حسن خلق داشته باشيد؛
بر امور مردم رسيدگي كنيد؛
تواضع داشته باشيد و نسبت به كفار متكبر باشيد؛
جهاد در راه خدا داشته باشيد (با اموال و انفس)؛
از خدا بترسيد؛
سرزنش هيچ كس شما را از راهتان باز ندارد؛
شريعت اصيل اسلام را بياموزيد و مسلمان واقعي باشيد؛
بگذاريد اعمال شما آيينه تمام نماي اسلام اصيل باشد؛
سعي كنيد طوري زندگی كنيد كه حتما مطمئن باشيد مرضي آقا امام زمان (عج) است؛
ساده زيست باشيد؛
عميق و زيركانه فكر كنيد.
اگر شما در طول زندگي خودتان به وظايفي كه بر عهده شما است درست عمل كنيد آنگونه كه ائمه (علیهم السلام) خواسته اند بدانيد كه مورد رضايت ايشان واقع شده ايد و خود حضرت (عج) به ديدن شما خواهند آمد. نيازي نيست كه رياضت هاي خاصي بكشيد يا اعمال خارق العاده انجام دهيد تا بتوانيد حضرت را ببينيد. بلكه به وظيفه خودتان كه در سه بخش خلاصه مي شود احكام، اخلاق، عقايد عمل كنيد، مطمئن باشيد كه حضرت خودشان به ديدن شما خواهند آمد.
 وب سایت   پست الکترونیک
الهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم

جمعه 16 مرداد1388 ساعت: 3:38 توسط:آسمانی ترین ستاره
لینکتان کردم .

اگه مایلید لینکم کنید و خبرش رو بهم بدید .
 وب سایت   پست الکترونیک
الهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم

جمعه 16 مرداد1388 ساعت: 3:8 توسط:.:: وبلاگ فرهنگی مذهبی بچه های تشیع ::.
سلام دوست من
میلاد پر خیر رو برکت آقامون امام زمان (عج) رو به شما تبریک عرض می نماییم.
وبلاگ فرهنگی مذهبی بچه های تشیع با موضوعات زیر بروز رسانی شد و منتظر خوش آمد گویی به شما دوستان گرامی .
در ضمن این وبلاگ قصد دارد از میان علاقه مندان به ائمه اطهار چند نفر را به عنوان نویسنده وبلاگ در بخش های مختلف انتخاب نماید بهمین منظور از شما دوست عزیز هم دعوت بعمل می آید در صورت تمایل مارو بی خبر نذارین.
عناوين آخرين مطالب ارسالي
» بر قامت دلبرای مهدی صلوات(کارت پستال مذهبی)
» دریافت تصاویر مذهبی - ویژه نامه میلاد امام زمان (عج)
» دانلود مواودی - ویژه نامه میلاد امام زمان (عج)
» وظیفه ما، در دوران غیبت امام قائم(عج)
» پیامک جهت تبریک عید نیمه شعبان
» چرا به امام زمان(عج)، قائم گویند؟
» منتخبی از بیانات رهبر معظم انقلاب در مورد «تنفیذ»
» اسب و شمشیر امام زمان
» اس ام اس نیمه شعبان
» ویژه نامه میلاد حضرت علی اکبر(ع)-گلچین مولودی
» GuidedWays Quran Reader Pro|خواندن قرآن و قابلیت آموزش نحوه صحیح قرآن خوانی
» پاسخ به شبهات وهابیت - مهدى امام دوازدهم و حجت خداست.
» مهدی بیا...
» پشت زمینه - با موضوع رهبر معظم انقلاب اسلامی
» عباس؛ الگوی رشادت و شجاعت
» پیامکهای شعبانیه
 وب سایت   پست الکترونیک
الهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم

جمعه 16 مرداد1388 ساعت: 1:41 توسط:آسمانی ترین ستاره
اللهم خلقنا به خلق مهدی و ادبنا به آداب مهدی

سلام
ممنون از مطلب زیبایتان .
راستی ممنون از یا مهدیت . به امید ظهور .

آپم
در کلبه ی کوچکم قدم بگذار و با نظر هایت زیبایش کن .
منتظر تو و نظرت هستم .

فاطمه آسمانی [پلک]
 وب سایت   پست الکترونیک
الهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم
نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: شنبه بیست و یکم فروردین 1389 ساعت: 11:17

آیت الله کورانی مطالب منتسب به خود در فیلم

آیت الله کورانی مطالب منتسب به خود در فیلم" ظهور نزدیک است"را تکذیب کرد

اندیشه  - گفت و گوی خبرآنلاین با آیت الله شیخ علی کورانی در قم درباره اظهارات منتسب به ایشان درباره سید خراسانی، شعیب ابن صالح و... در فیلم " ظهور بسیار نزدیک است".

 محمدرضا اسدزاده - کارگردان و دست اندرکاران فیلم "ظهور بسیار نزدیک است" یک ماه است که با تمام توان سعی کرده اند اظهارات این فیلم را مستقیما به تحقیقات علمی آیت الله شیخ علی کورانی نسبت بدهند. پس از اعتراض تند مراجع قم به تولید و توزیع فیلم "ظهور بسیار نزدیک است" و تکذیب چهره های مختلفی که تولید کنندگان از نام های انها سوء استفاده کرده اند، این "علی اصغر سیجانی" کارگردان فیلم بود که در گفت و گو با خبرآنلاین تا توانست از نام شیخ علی کورانی بهره گرفت تا این فیلم سیاسی را مستند علمی جلوه دهد.

سیجانی در قسمتی از گفت و گوی خود با خبرآنلاین تاکید کرده بود: " ما محققی مثل علامه کورانی را داریم که در کتاب عصر ظهورش تطبیق را بارها انجام داده ... ایشان گفتند که تطبیق اشکال ندارد.... " او در جای دیگری از گفته هایش تصریح می کند:" ما هیچ دلیل روایی و عقلی نداریم که نباید تطبیق صورت بگیرد." و از سویی اظهار کرده است : " کتاب عصر ظهور نوشته علامه کورانی که از برجسته ترین اندیشمندان مباحث مهدوی است، یکی از منابع اصلی ما در ساخت این مستند بوده است. ... کمتر کسی مانند علامه کورانی وجود دارد که تمام عمر علمی خود را صرف این موضوع تخصصی کرده باشد و قطعا ایشان بهتر می توانند در این زمینه اظهار نظر کنند...."

ابتدا تا انتهای کتاب "عصر ظهور" نوشته " آیت الله شیخ علی کورانی" را که خواندیم، هیچ اثری از مصادیق و تطبیق دادن های مدل این سی دی نیافتیم. 

همچنین در گفت وگوی منتشر شده با استاد کورانی توسط سایت ظهور نیز ایشان هیچگونه تصریحی بر مصادیق نداشته اند. مصاحبه شونده می پرسد:" آیا انطباق احتمالی نشانه های روایی شعیب بر دکتر احمدی نژاد امکان پذیر است؟ با توجه به اینکه ایشان مکررا بشارت نابودی اسرائیل را می دهند و همچنین بشارت های ایشان بر بسیار نزدیک بودن ظهور و تحقق وعده های الهی در سال های آینده ، این انطباق تا چه اندازه امکان پذیر است؟"جواب جناب کورانی به این سوال یک کلمه و واژه مرسوم طلبگی است : "ان شاء الله"

بعد سیجانی کنار این جواب در پرانتزی توضیح داده : ( قابل ذکر است که ذکر " ان شاالله " و تایید ضمنی و احتمالی شعیب بودن دکتر احمدی نژاد توسط محقق محتاط و دقیقی مانند علامه کورانی بسیار قابل تامل ، مهم و پرمعنا می باشد )

این ها بود که در ادامه روشنگری در خصوص این مستند سیاسی غیرعلمی، راهی قم شدیم تا از نزدیک با استاد کورانی دیدار و گفت و گو کنیم. روحانی ای که متولد جنوب لبنان است، در نجف درس خوانده و شاگرد آیت الله خویی و آیت الله شهید صدر بوده است. او از آنجا که به زبان انگلیسی و عربی و نیز استفاده از کامپیوتر مسلط بوده، در سال 1369 با دعوت آیت الله گلپایگانی به ایران آمد تا مرکز معجم فقهی را در مدرسه بزرگ تاسیس کند. این محقق علوم اسلامی پس از آن با ایجاد بنیاد معارف اسلامی، به تالیف مجموعه معجم احادیث امام مهدی (عج) پرداخت که تاکنون 8 جلد آن منتشر شده است. از این استاد حوزه بیش از 50 جلد کتاب به زبان های مختلف منتشر شده است. دیدار ما با او در "مرکز المصطفی" بیش از 3 ساعت به طول انجامید. دیداری که در آن به بحث و بررسی احادیث ظهور و مسائل مطرح از سوی دست اندرکاران سی دی "ظهور بسیار نزدیک است"، پرداختیم.

بخشی از گفت وگوی گروه اندیشه خبرآنلاین را با این محقق مهدویت و عصرظهور می خوانید:

 ********************

کورانی

در کتاب "عصرظهور" که امروز مورد استناد و تاکید دست اندرکاران سی دی ظهور شده است، شما اساسا به تحلیل و بررسی منابع احادیث تاکیدی نداشته اید و بیشتر سعی کرده اید تا احادیث را جمع آوری کنید. این درست است؟

بله. اما برای ما منابع درجه اول با درجه دوم و درجه سوم مشخص است. آنجا که قطعی بوده، گفته ام.

اما خواننده کتاب خیلی با اینکه کدام حدیث از منابع درجه اول است یا کدام حدیث از منابع غیر موثق نقل شده روبرو نمی شود؟ شما فقط ذکر منابع کرده اید که فلان حدیث از منبع "غیبت طوسی" است یا حدیث دیگری از منبع"بشارت الاسلام" و همچنین دیگر منابع. مخاطب کتاب از کجا باید صحیح یا غیر صحیح بودن حدیث را تشخیص بدهد؟

درست است اما می دانید که احادیث کتاب "غیبت طوسی" درجه اول است. کتاب "قول المختصر" درجه دوم است و کتاب "بشارت الاسلام" متعلق به متاخرین است که احادیثش درجه سه است که جمع آوری شده است. اما منابع صحیح و اصلی ما "کمال الدین" صدوق و "غیبت الطوسی" و"غیبت النعمانی" هستند که منابع شیعی هستند.

اما شما در کتابتان، احادیثی نقل کرده اید که منبع آن ها به کتاب" ابن عساکر" برمی گردد که اساسا معتبر نیست.

بله. خب تاریخ موید است. تاریخ ابن عساکر هفتاد جلد است. انواع دارد. من برخی را موید آورده ام. ما یک حدیث از اهل بیت می آوریم بعد برای تاییدش از این کتاب می آوریم. به اصطلاح به عنوان کمکی می آوریم.

جناب استاد! ببینید مثلا روایات "اخنس مصر" در کتاب "ابن عساکر" که پیشامدهای کشور مصر در آخرالزمان گفته می شود و دست مایه برخی اظهارات این آقایان در سی دی ظهور شده، اصلا سندیت ندارند و حتی مرحوم علامه عسگری که عالم بزرگ رجالی هم بودند، این احادیث را معتبر نمی دانستند. آیا شما این احادیث را قبول دارید یا صحیح می دانید؟

من هم مستند نمی دانم. فقط آورده ام و گفته ام که روایتی هست. من اینگونه احادیث را نیاوردم به عنوان اینکه اعتقاد دارم. گفته ام که روایتی هست به عنوان اخنس مصر. در این کتاب، سیاق حرف مرا نگاه کنید. ضمن اینکه تطبیق هم نمی شود. اما کاری که در این سی دی کرده اند تطبیق می کنند که غلط است.

اینجا به انطباق احادیث اشاره کردید که بحث اصلی ما هم همین است که در گفت و گویی هم آقای کارگردان به نقل از شما گفته اند که تطبیق را صحیح می دانید. اساسا اگر از مستند بودن یا نبودن احادیث ظهور بگذریم، شما بحث این تطبیق دادن ها را که هدف این سی دی ظهور هم همین تطبیق هاست، چگونه می بینید؟ آیا به نظر شما کاری که در سی دی ظهور در مورد این تطبیق دادن ها شده، درست است؟ چه به جهت سبک و سیاق و چه به جهت علمی و معرفت دینی.

نه. به هیج وجه کاری که در این سی دی کردند درست نیست. از من پرسیدند، گفتم اگر به عنوان رجا و امیدواری شخصی شماست، ایرادی ندارد. اما اینکه اینگونه به عنوان قطعیت آورده اند، درست نیست. این کاری که کرده اند تعیین است و تعیین به معنای توقیت و وقت معین کردن است و این اصلا حرام است. چون توقیت، منهی عنه است. اهل بیت نهی کرده اند که کسی برای ظهور وقت معین کند یا مصداق معرفی کند.

پس شما این تطبیق هایی را که در این سی دی به نام شما هم مطرح می کنند، تایید نمی کنید؟

نه من اصلا تایید نمی کنم. من می خواستم بیانیه بدهم که تایید نمی کنم. تطبیق هایی که کرده اند در حکم توقیت است و توقیت حرام است. حتی ما داریم در احادیث کسی که وقت معین می کند لعن شده است. پس من چطور به خودم اجازه می دهم که این گونه تایید کنم یا تطبیق کنم.

حضرت آقای کورانی در مصاحبه ای که اینها با شما در سایتشان منتشر کرده اند، اجازه بدهید عین متن را برای شما بخوانم. سوال کننده از شما می پرسد" آیا انطباق احتمالی نشانه های روایی شعیب بر دکتر احمدی نژاد امکان پذیر است؟ با توجه به اینکه ایشان مکررا بشارت نابودی اسرائیل را می دهند و همچنین بشارت های ایشان بر بسیار نزدیک بودن ظهور و تحقق وعده های الهی در سال های آینده ، این انطباق تا چه اندازه امکان پذیر است؟" و بعد شما یک کلمه جواب داده اید: ان شاء الله. بعد این آقای مصاحبه کننده حتی کاری کرده و در مصاحبه خودش پرانتز باز کرده و اینگونه توضیح داده (قابل ذکر است که ذکر " ان شاالله " و تایید ضمنی و احتمالی شعیب بودن دکتر احمدی نژاد توسط محقق محتاط و دقیقی مانند علامه کورانی بسیار قابل تامل ، مهم و پرمعنا می باشد ) نظرتان درباره این مصاحبه با شما که در سایت همین گروه آمده است، چیست؟

غلط است. قطعا سوء استفاده کرده اند. من گفته ام " ان شاء الله" آخر این جواب یعنی تایید است؟ ان شاء الله به دو معنی است. یکی معنی شرط است. یکی معنای رجاء و امید است. یک کلام طلبگی است. نه جواب علمی است. نه پاسخ حدیثی و روایی است. نه سند آورده ام. این "ان شاء الله" که جواب تطبیق نمی شود.
من تاکید کرده ام که تطبیق درست نیست. اینها خودشان هم می دانند که این تطبیق ها درست نیست. اینها بعد از این کاری که کردند دو گروه ساخته اند. یک عده در تایید و یک عده در مخالفت. حالا می خواهند از ما سوء استفاده کنند.

خب شما چرا به عنوان یک محقق اهل علم اجازه می دهید از شما سوء استفاده بشود؟

من چه کار کنم. یک سوال کرده اند، من یک جمله طلبگی گفته ام " ان شاء الله" این یعنی تایید یا یعنی تطبیق؟ یعنی حرف علمی مستند؟

چرا اگر قبول نداشتید تاکنون علیه کاری که کردند چیزی ننوشتید یا تکذیب نکردید؟

نوشتم. اما خواستم منتشر کنم آمدند گفتند منتشر نکنید. من هم متوقف کردم. بنویسیم سوء استفاده می کنند. ننویسیم سوء استفاده می کنند. والله چه کنیم.

اما همین کلمه "ان شاء الله" شما به عنوان یک محقق اهل علم، الان دستمایه سیاسی کاری آقایان قرار گرفته است. به نظر شما این تطبیق ها که حالا به اسم شما هم هست آیا به اصل مفاهیم ظهور آسیب نمی زند؟

من گفتم ان شا الله. اما تنها جواب من ان شاء الله نیست. خودشان معنی کرده اند که این جواب تاییدی باشد. شما شیوه سوال کردن را ببینید. گفتند احتمالش هست؟ من گفتم ان شاء الله. خب احتمال مطلق که اشکال ندارد. این جواب که تایید تطبیق دادن نیست. من اساسا با تطبیق دادن مخالفم. این کار را نفی کرده ام. البته این تطبیق ها را عده ای عوام شاید باور کنند اما خواص و اهل علم می دانند که این طور نیست.

یعنی شما رسما نفی می کنید؟

قطعا نفی می کنم.

پس تطبیق های دست اندرکاران سی دی ظهور مورد تایید شما نیست؟

نه. من اصلا نمی شناسم اینها کی هستند. از نظر علمی کار اینها مذموم است. اینها کار علمی نکردند. کار تطبیق قطعی و جزمی کردند که تطبیق ها هم درست نیست. گفته اند سفیانی یعنی ملک عبدالله. با وجودی که سفیانی حاکم سوریه است از نسل ابوسفیان. گفته اند یمانی یعنی سید حسن نصرآلله. خب. سید حسن در عراق است با وجود اینکه یمانی در خود یمن خواهد بود نه در لبنان، نه در عراق. بعد تطبیق کرده اند که خراسانی یعنی مقام معظم رهبری . شعیب ابن صالح یعنی رئیس جمهور آقای احمدی نژاد. این تطبیق ها را نمی شود قبول کرد. تطبیق قطعی و تعیین این معنی اش توقیت یا وقت تعیین کردن است. این یعنی زمان ظهور حضرت را معین کردن. ما در احادیث صحیح و متواتر اهل بیت داریم که این کار حرام است و روایات کسانی که این کار را می کنند لعن کرده اند.
البته من گفتم به عنوان امید که این انقلاب منجر به ظهور حضرت امام زمان صلوات الله علیه می شود ، این اشکال ندارد. به عنوان امید است اما تعیین و تطبیق علمی و صحیح نیست.

می دانید که نام سی دی را هم گذاشته اند" ظهور بسیار نزدیک است". در این کلمه "بسیار" هم خودش به نوعی اشاره به زمان آینده نزدیک و قریب به این زمان ما را دارد. یعنی شما در آثارتان درباره این تعیین و تطبیق اشخاص چیزی ننوشتید؟ یعنی از نظر شما نادرست است؟

حتما. اشخاصی را که در سی دی نامشان برده شده خودشان تکلیفشان را می دانند که چه بگویند. اما من نه در کتابم و نه در سخنانم هیچ کس یا هیچ وقتی را تعیین نکرده ام و این کار را حرام می دانم. تاکید می کنم تطبیق شخصیت هایی مثل یمانی، خراسانی، شعیب ابن صالح و کسانی که حضرت را همراهی می کنند و تطبیق و معین کردن اینها به شیوه قطعی به اعتقاد من کار حرامی است. چرا؟ چون موجب توقیت و وقت معین کردن می شود. از نظر علمی، غیر علمی و از نظر شرعی حرام است.

اجازه بدهید به عنوان آخرین سوال یک بحث دیگر هم در همین رابطه مطرح است. آقای جعفریان که از محققان تاریخ اسلام هستند در مقاله ای آورده اند که علامه مجلسی هم این تعیین مصداق را انجام داده اند و از علامه مجلسی نقل کرده اند که دولت صفویه مقدمه دولت امام زمان است. نظر شما در این باره چیست؟ و اگر به قول شما این تطبیق ها حرام است پس آیا علامه مجلسی، کار حرام کرده است؟

این طور نیست. سخن علامه مجلسی هم از روی رجاء و امیدواری بوده است. این سخن از روی رجاء گفته شده نه اینکه قصد تطبیق و توقیت داشته باشد. اظهار امیدواری کرده اند که ان شاء الله مقدمه زمان ظهور باشد. حتی ابن طاووس هم - خدا رحمتش کند- شبیه این را دارد. اما او حتی خودش را می گوید که آماده کننده ظهور است. اینکه خودش را گفته به معنای امید است. نه تطبیق و تعیین.

با تشکر از فرصتی که به ما دادید، در پایان اگر سخنی دارید بفرمایید؟

از شما که زحمت کشیدید تا اینجا آمدید تشکر می کنم. اجازه ندهید با فکر عوام بازی کنند. این کارها را نفی کنید. اسلام با حرف و سخن عقلی و منطقی و علمی پیش رفته و پیش خواهد رفت. موفق باشید.

منبع خبر انلاین   http://www.khabaronline.ir/news-142081.aspxنویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: جمعه بیستم فروردین 1389 ساعت: 12:57

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم

مژده به کاربرانی که از اینتر نت کسب درامد میکنند

 تئوباکس ایرانی رسما شروع بکار نموده است هرچه

سریع تر ثبت نام کنید و از مزایای ان بهره مند گردید

پس از ثبت نام یک ایمیل برایتان فرستاده میشود که باید انرا باز و روی لینکی که برای شما فرستاده میشود کلیک کنید یوزرنیم و پسورد تان را وارد کنید انگاه وارد توباکس شدید که قسمت مشاهده تبلیغات رازده و لینک فعالسازی تبلیغات را بزنید و صبر کنید تا کد های شماره گذاری شده بالای صفحه نمایان شود انگاه کد مشابه را بزنید و تبلیغات را هم بهمین صورت انشالله موفق باشید

http://www.Teobux.com/?ref=hassanbadry

 

روی لینک بالا کلیک نمایید و ثبت نام کنید بسم الله

  

 

بعداز توباکس در تجارت کلیک بهمان صورت بالا که گفته شد ثبت نام کنید

بقیه سایتها اینجا یا در ادامه مطلب کلیک کنیدنویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: چهارشنبه هجدهم فروردین 1389 ساعت: 20:16
ما آدم ها عادت کردیم به محض اینکه در جایی از بدن احساس ناراحتی کردیم سریع به دکتر مراجعه کنیم و هر جور شده جسم رو معالجه کنیم

این خوبه که ما به فکر سلامتی باشیم اما ما فراموش کردیم که در کنار این جسم روح هم وجود داره که احتیاج به مراقبه بیشتری داره و در صورت مریضی سریعا درمان بشه

تا حالا به مریضی های روح فکر کردین؟به بخل و حسد و ریاو حرص دروغ و....

برای شروع احتیاج به رعایت چند نکته ضروریه

۱)اجتناب کردن از مصاحبت بدان و هم نشینی با نیکان

۲)همیشه باید مراقب صفات نیکی که انجام می گیرد بود و نفس را مجبور کرد که به مقتضای صفتی که خواهان ان است تلاش کند

۳)مراقب اعمال و رقتار بودن و قبل از انجام هرعملی تامل کردن و در صورت اشتباه نفس را تنبیه کردن و در هیچ صورت دست از مراقبه بر نداشتن

۴)دوری کردن از هرچه که باعث تحریک شهوت و غضب می شود

۵)فریفته نفس نشود و اعمال خود را حمل بر صحت ندارد و پیوسته دیگرتن را نگاه کند و هروقت رفتار اشتباهی از آنها دید سعی بر اصلاح آن عمل در وجود خود کند

انشالله خدا توفیق بده که به این امر مهم دست پیدا کنیم

http://www.razhayezendegi.blogfa.com/


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: سه شنبه هفدهم فروردین 1389 ساعت: 18:31

نشانه های ظهور

الهم صل علي محمد و آل محمد 

از امام محمد باقر ع سئوال شد يابن رسول الله قائم شما كي خواهد آمد ؟فرمود : هنگاميكه مردها مانند زنان و زنها شبيه مردان گردند و مردان به مردان و زنها به زنها اكتفا كنند .زنها بر زينها سوار شوند وشهادتهاي ناحق قبول و گواهي عادلان رد شود و مردم ريختن خون يكديگر و عمل زنا و خوردن ربا را آسان شمارند

 بحارالانوار جلد ۱۳ صفحه ۹۶۱

 


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: سه شنبه هفدهم فروردین 1389 ساعت: 18:28

اوضاع بغداد در اخرالزمان از زبان علی ع  

الهم صل علي محمد وآل محمد

 

مفضل عرض كرد : اقا ؛ در آنروز دارالفاسقين( بغداد) چه وضعي دارد ؟

 

فرمود : مشمول لعنت و غضب خداوند است فتنه هاو آشوبها آنرا ويران ميسازدو بكلي متروك مينمايد ،اي واي بر بغداد و مردم آن از خطر لشكري كه باپرچمهاي زرد و لشكري كه با پر چمهاي خود از مغرب زمين مي ايند و كسيكه جزيره را جلب ميكند و لشكري كه از دور و نزديك به آنجا مي رودبخدا قسم همه گونه عذاب كه بر امتهاي متمرد و سركش از اول خلقت تا اخرعالم رسيده بر بغداد فرود مي ايد عذابهايي به بغداد ميرسد كه هيچ چشمي نديده و هيچ گوشي نشنيده است طوفانشمشير آنها را فرا ميگيرد واي بر كسي كهانجا را مسكن خود قرار دهد زيرا هركس در انجا مقيم شود با حالت شقاوت باقي ميماند هركس هجرت كند در پرتو خدا بسر ميبرد بخدا مردم بغداد چنان در ناز ونعمت و عيش ونوش ميشوند كه ميگويند زندگي حقيقي دنيا همين و خانه هاوكاخهاي ان قصر هاي بهشت است و دختران ان( در زيبايي حورالعين) و جوانانان جوانان بهشت است و چنين پندارند كه خداوند تمام روزي بندگانش را به بغدادارزاني داشته است افتراء به خداوند و پيغمبر ص و حكم كردن بر خلاف قران وشهادت دروغ و شرابخواري و زنا كاري و خوردن پليدي ها و خونريزي چنان در بغداد شيوع يابد كه فجايع تمام دنيا به پاي ان نرسد آنگاه خداوند همين بغداد را بوسيله آآن اشوبها و آآن لشكرها چنان ويران ميسازد كه وقتي رهگذري از انجا ميگذرد ميگويد :شهر بغداد اينجا بوده است

     بحارالانوار علامه مجلسي جلد 13 صفحه 1163


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: سه شنبه هفدهم فروردین 1389 ساعت: 18:27

دریافت کپی بحارالانوار جلد 13

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

دوستان عزیزی که مایل بدریافت کپی حدود ۴۰۰ صفحه از

بحارالانوار جلد ۱۳ (قسمت علائم ظهور و اخرالزمان )هستند

 به ادرس ذیل  مراجعه فرمایند  این حقیر برای دسترسی

سریع به بحارالانوار صفحاتی خواندنی و مفید از کتاب ارزشمند

 بحارالانوار جلد ۱۳ را اسکن و در قسمت البومها ی ادرس ذیل

 گذاشتم امیدوارم مورد بهر برداری تان قرار گیرد برای استفاده 

 مقید باشید حتما حداقل ۳ صلوات برای سلامتی اقا امام زمان

 عج  هدیه فرمایید

 باتشکر مدیر وبلاگ  لطفا از نظراتتان مارا محروم نفرمایید

روی گزینه های زیر کلیک فرمایید

دریافت بحارالانوار جلد ۱۳

http://hassanbadry.blogfars.com/member.php?member=hassanbadry&&page=album&album=2208

http://hassanbadry.blogfars.com/member.php?member=hassanbadry&&page=album&album=4185

http://hassanbadry.blogfars.com/member.php?member=hassanbadry&&page=album&album=4182

http://hassanbadry.blogfars.com/member.php?member=hassanbadry&&page=album&album=4180

http://hassanbadry.blogfars.com/member.php?member=hassanbadry&&page=album&album=2293

http://hassanbadry.blogfars.com/blog.html?page=album&member=hassanbadry


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: سه شنبه هفدهم فروردین 1389 ساعت: 18:24

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

پیش بینی رهبری امام خامنه ای 1200 سال پیش در کلام امام محمد باقرعلیه السلام!!

مقدمه: مطابق روایات ، قبل از ظهور امام زمان در ایران ، حکومت اسلامی به پا خواهد شد و نکته جالب اینجاست که در روایات از رهبر این حرکت ایرانیان به "روح الله" تعبیر گشته است و بر اساس اتفاق نظر علمای رجال و تاریخ، جز حضرت روح الله خمینی رحمه الله علیه ، هیچکس پس از اسلام، از بزرگان و پیشوایان با نام "روح الله" در جایگاه رفیع پیشوایی امت اسلامی قرار نگرفته است و لذا مقصود از "روح الله" در این روایت ؛ قطعا امام خمینی (ره) می باشد نکته بسیار جالب اینجاست که مطابق روایات (که در ذیل خواهد آمد)، بعد از "روح الله" مردی از خراسان به رهبری ایرانیان می رسد که بر دست راستش علامت (یا خلل یا نشان فرماندهی) وجود دارد....و همین سید خراسانی خواهد بود که پرچم حکومت اسلامی را به امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف خواهد سپرد.

درادامه مطلب کلیک فرمایید

منبع  

 http://naragh313.blogfa.com/post-30.aspx


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: سه شنبه هفدهم فروردین 1389 ساعت: 13:36

منبع قبیله منتظر


كسی نبود حرفهای مرا گوش كند.

من هم مثل همه به گاه بی كسی و ماندگی، سراغ خدا، خدای فراموش شده‌ی خویش را گرفتم.

همو كه هیچگاه مرا از یاد نمی‌برد!

* * * * *

گفتم: چقدر احساس تنهایی می‌كنم

گفتی: فَإِنِّی قَرِیبٌ؛ من كه نزدیكم (بقره/ 186)

 

گفتم: تو همیشه نزدیكی؛ من دورم... كاش می‌شد نزدیكت می‌شدم

گفتی: وَ اذْكُر رَّبَّكَ فِی نَفْسِكَ تَضَرُّعاً وَ خِیفَةً وَ دُونَ الْجَهْرِ مِنَ الْقَوْلِ بِالْغُدُوِّ وَ الآصَالِ؛ هر صبح و شام، خدایت را پیش خود، با بیم و كرنش، آهسته یاد كن (اعراف/ 205)

 

گفتم: این هم توفیق می‌خواهد!

گفتی:  أَلَا تُحِبُّونَ أَن یَغْفِرَ اللَّهُ لَكُمْ؟ دوست ندارید خدا شما را ببخشد؟! (نور/۲2 )

 

گفتم: معلوم است كه دوست دارم مرا ببخشی!

گفتی:  وَ اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ ثُمَّ تُوبُواْ إِلَیْهِ؛ پس از خدا خود بخواهید شما را ببخشد و آنگاه به سوی او باز آیید (هود / 90)

 

گفتم: با این همه گناه؟!... آخر چگونه؟

گفتی: أَلَمْ یَعْلَمُواْ أَنَّ اللّهَ هُوَ یَقْبَلُ التَّوْبَةَ عَنْ عِبَادِهِ؟ مگر نمی‌دانید خداست كه توبه را از بنده‌هایش قبول می‌كند؟! (توبه/۱۰۴)

 

گفتم: دیگر روی توبه ندارم.

گفتی: اللَّهِ الْعَزِیزِ الْعَلِیمِ، غَافِرِ الذَّنبِ وَ قَابِلِ التَّوْبِِ؛ ولی خدا عزیزِ و داناست، او آمرزنده‌ی گناه است و توبه پذیر.(غافر/۲و۳)

 

گفتم: با این كوه گناه، برای كدام یك توبه كنم؟

گفتی: إِنَّ اللَّهَ یَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِیعًا؛ خدا همه‌ی گناهان را می‌بخشد (زمر/۵۳)

 

گفتم: یعنی دوباره بیایم؟ باز مرا می‌بخشی؟

گفتی: وَ مَن یَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ اللّهُ؛[چرا كه نه!] به جز خدا كیست كه گناهان را ببخشد؟ (آل عمران/۱۳۵)

 

گفتم: نمی‌دانم چرا همیشه در مقابل این كلامت كم میاورم! آتشم می‌زند؛ ذوبم می‌كند؛ عاشق می‌شم!  و ...  توبه می‌كنم

گفتی: إِنَّ اللّهَ یُحِبُّ التَّوَّابِینَ وَ یُحِبُّ الْمُتَطَهِّرِینَ؛ [این را بدان كه] خدا توبه‌كنندگان و نیز آنانی كه به دنبال پاكی‌اند را دوست دارد (بقره/۲۲۲)

 

ناخواسته گفتم: اِلهی وَ رَبِّی مَن لِی غَیرُك؛ ای خدا و پروردكار من! [آخر] من جز تو كه را دارم؟

گفتی: أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ خدا برای بنده‌اش كافی نیست؟ (زمر/۳۶)

 

گفتم: در برابر این همه مهربانیت چه می‌توانم؟

گفتی: یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا اذْكُرُوا اللَّهَ ذِكْرًا كَثِیرًا وَ سَبِّحُوهُ بُكْرَةً وَ أَصِیلًا هُوَ الَّذِی یُصَلِّی عَلَیْكُمْ وَ مَلَائِكَتُهُ لِیُخْرِجَكُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّورِ وَ كَانَ بِالْمُؤْمِنِینَ رَحِیمًا؛ ای مؤمنان! خدا را بسیار یاد كرده و صبح و شام تسبیحش كنید. او كسی است كه خود و فرشتگانش بر شما درود و رحمت می‌فرستند تا شما را از تاریكیها به روشنایی آرند. كه خدا بر مؤمنان مهربان است. (احزاب/۴۱-۴۳)

 

با خودم گفتم: خداوند!... خالق هستی!... با فرشته‌هایش!... به ما درود می‌فرستند تا آدم شویم؟! ...

پس باید خود را ثابت كند كه شایسته‌ی سلام و درود عرشیانم.

باید گوهر درونم را از هرچه زنگار پاك كنم.

باید برخیزم كه تا الان هم دیر شده است.

چقدر من بعد از این كارهای شیرین دارم.

منبع قبیله منتظرمنبع قبیله منتظر


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: یکشنبه پانزدهم فروردین 1389 ساعت: 16:55
 • توصيه‌هاي مهم  امام مهدی (عج) به شيعيان

   

  1. از خداوند ـ جل جلاله ـ بترسيد و تقوا پيشه كنيد.

  2. به ما در بيرون آوردن شما از فتنه و امتحاني

  كه بر شما روي آورده است كمك كنيد.

  3. عهد مي‌كنم كه هر كدام از شيعيان كه راه تقوا را در پيش گيرد و هر آنچه كه لازم است ]و حق خداست[ از مال خود خارج كند، از فتنه‌ي گمراه‌كننده و رنج‌هاي ظلماني در امان باشد.

  4. هر كدام از شيعيان، در بخشش اموالي كه خداوند به او داده به كساني كه خداوند فرمان داده است بخل ورزد، در دنيا و آخرت زيانكار خواهد بود.

  5. اگر شيعيان ما در وفا نمودن به عهد و پيماني كه از ايشان گرفته شد، همسو و يك‌دل شوند، ديدار ما از ايشان به تأخير نخواهد افتاد.

  6. ظهور ما به تأخير نيفتاده مگر به سبب اعمال ناپسندي كه از ايشان سر مي‌زند و خبر آنها به ما مي‌رسد.

  (توقيع به شيخ مفيد)

  7. از خدا بترسيد ؛ و از ما اطاعت كنيد ؛ و از راه راست منحرف نگرديد.

  8. نيت خود را ـ مطابق سنت آشكاري كه به شما گفتم ـ با دوستي، به سوي ما برگردانيد.

  (توقيع به ابن ابي‌غانم قزويني و جماعتي از شيعيان)

  9. اموال شما (خمس و زكات) را قبول نمي‌كنيم مگر اينكه پاك و طاهر باشد... هر كس مي‌خواهد عمل كند و هر كه نخواهد نكند ؛ چرا كه ما به آنچه شما داريد نيازي نداريم.

  10. ظهور و فرج در دست خداست و كساني كه وقت راي آن تعيين مي‌كنند "دروغگو " هستند.

  11. در مسايلي كه روي مي‌دهد به فقهاء مراجعه كنيد ؛ زيرا كه ايشان حجت من بر شمايند و من حجت خدايم بر ايشان.

  12. منتفع شدن از من در ايام غيبتم، مانند استفاده از خورشيد است زماني كه ابر روي آن را پوشانده باشد.

  13. درباره چيزهايي كه به درد شما نمي‌خورد سؤال نكنيد، و در دانستن چيزهايي كه از دانستن آنها معاف شده‌ايد خود را به سختي نياندازيد.

  14. براي تعجيل فرج بسيار دعا كنيد ؛ چرا كه همين فرج شماست.

  (توقيع به اسحاق بن يعقوب)

  15. هر كس بدون اجازه ما در اموال مربوط به ما (خمس، زكات و وقف) تصرف كند، از جمله ظالمين است و ما در روز قيامت شاكي او خواهيم بود.

  (توقيع به محمد بن جعفر اسدي)

  16. آيا نمي‌دانيد كه خداوند از زمان حضرت آدم تا حال، براي مردم ملجأ و پناهي قرار داده كه به ايشان پناه برند و راهنماياني تعيين كرده كه به سبب آنها هدايت يابند. هر زمان كه نشانه‌اي از آنان پنهان شد نشانه‌ي ديگر آشكار گرديد و هر وقت كه ستاره‌اي از ايشان غروب كرد ستاره‌ي ديگر طلوع نمود ؛ و وقتي كه خداي عزوجل امام حسن عسكري (ع) را به سوي خود برد گمان ننماييد كه واسطه ميان خود و مخلوقاتش را قطع نموده است. هرگز چنين چيزي نشده و نخواهد شد تا وقتي كه قيامت برپا شود.

  (توقيع به محمد بن ابراهيم بن مهزيار)

  17. آيا نمي‌دانيد كه روي زمين از حجت خدا خالي نمي‌گردد ؛ خواه آن حجت، ظاهر باشد و خواه پنهان.

  18. مردم پيروي از خواهش‌هاي نفساني را از خود دور كنند ؛ و همانگونه كه ]پيش از غيبت[ رفتار مي‌نمودند رفتار كنند ؛ و امري كه از آنان پوشيده و پنهان شده است را جستجو ننمايند ... و بدانند كه حق با ما و در نزد ماست.

  (توقيع به عمري وپسرش)

  توضيح:

  توقيع ، در لغت به معناي "امضاء، نامه و فرمان" ، و دراصطلاح حدیثی به معنای "بخشي از نوشته‌هاي ائمه اطهار عليهم السلام " است . بيشتر توقيعات از سوي امام مهدی عج صادر گرديده است. واژه توقیع نخستین بار در روایتی از امام کاظم (ع) به معنای یادداشتی که امام در زیر یک نامه نوشته دیده شده‌است. امروزه وقتي سخني از «توقيع» به ميان مي‌آيد، ذهن به توقيعات حضرت مهدي (ع) منصرف مي‌گردد.

  ارسال توقیعات برای شیعیان، معمولاً توسط وکلای امام صورت می‌گرفت. نواب اربعه امام عصر وکلايي در شهرهای مختلف داشتند که توقیعات از طریق آنها انتشار می‌یافت.

  در کتاب کمال الدين شيخ صدوق، غيبت شيخ طوسي، احتجاج طبرسي و بحارالانوار مجلسي، حدود هشتاد توقيع از سوي امام زمان (ع)‌ نقل شده است که محتواي آن‌ها، برخي خطاب به سفرا و نواب خاص است و برخي خطاب به علماء و فقهاست. برخي در پاسخ به سؤالات است و برخي در تکذيب  کساني است که به دروغ ادعاي امامت يا نيابت از طرف آن حضرت را داشتند.

  منبع بحار الانوار مرحوم علامه مجلسي (ترجمه مهدی موعود)

 • http://zohoor.ir/

نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: چهارشنبه یازدهم فروردین 1389 ساعت: 12:28
جمعه 9 اسفند1387 ساعت: 10:13 توسط:مسعود احمدی
سلام .
وب بسیار پر محتوایی دارید. موفق باشید.
 وب سایت   پست الکترونیک [ نظر خصوصی ]
اللهم صل محمد وال محمد وعجل فرجهم
نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: دوشنبه نهم فروردین 1389 ساعت: 10:35

ز بیت مرتضی (ع) شاه ولایت اختری سر زد


که از نور رخش، ارض و سما را زیب و زیور زد


بود میلاد زینب (س) آنکه اندر روز میلادش


در آغوش حسینش خنده بر روی برادر زد


*ولادت حضرت زینب کبری و روز پرستار بر شما مبارکباد*


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: چهارشنبه چهارم فروردین 1389 ساعت: 10:35

گزارش اختصاصی دولت یار از سخنان دکتر احمدی نژاد در جمع پرشور و صمیمی حامیان
اگر این سینه باز شود بعضی ها جایی برای پنهان شدن پیدا نخواهند کرد!

دولت یار // آخرین چهارشنبه سال 89 ، موعد دیدار حامیان مردمی دکتر محمود احمدی نژاد با رئیس جمهور محبوبشان در گردهمایی شوراهای راهبردی استانها بود. به گزارش دولت یار در این دیدار گرم و صمیمانه که یادآور فضای پرشور پیش از انتخابات 1384 بود ، دکتر مانند همیشه پرانرژی و شوخ طبع اما با لحنی مجروح ، تحلیلی از گذشته و حال و افق آینده ترسیم کرد. رئیس جمهور با افشای برخی خیانتها ، بی مهری ها و نامردیها مانند آلوده کردن 12 میلیون تن مرغ برای ایجاد موج گرانی همزمان با هدفمندسازی یارانه ها گفت اگر این سینه باز شود و خاطرات این سالها بیان شود ، بعضی ها جایی برای پنهان شدن نخواهند یافت. احمدی نژاد همچنین اعلام کرد به بعضی ها که برای رسیدن به ریاست جمهوری آتش به پا می کنند پیغام داده و خیالشان را راحت کرده که هرگز پایشان به آنجا نخواهد رسید!
  

محمدرضا سرودلیر// آخرین چهارشنبه سال 89 ، موعد دیدار حامیان مردمی دکتر محمود احمدی نژاد با رئیس جمهور محبوبشان در گردهمایی شوراهای راهبردی استانها بود. به گزارش دولت یار در این دیدار گرم و صمیمانه که یادآور فضای پرشور پیش از انتخابات 1384 بود ، دکتر مانند همیشه پرانرژی و شوخ طبع اما با لحنی مجروح ، تحلیلی از گذشته و حال و  افق آینده ترسیم کرد.
گزارش دولت یار حاکی است ، رئیس جمهور نخست از حامیان خود قدردانی کرد و گفت: از شما تشکر می کنم که بدون توجه به فضاسازی ها و حاشیه سازی ها و جریاناتی که دائما به دنبال انصراف نیروهای اصیل انقلاب از ادامه مسیر هستند ، راسخ هستید و بی نام و نشان خدمت می کنید.
درادامه مطلب کلیک فرماییدنویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: چهارشنبه چهارم فروردین 1389 ساعت: 9:19


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: چهارشنبه چهارم فروردین 1389 ساعت: 9:14


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: سه شنبه سوم فروردین 1389 ساعت: 23:11

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

 

این ادرس رو گذاشتم بخوانید و لذت ببرید واقعا مطالب بسیار جالب

 و نظراتی هم ارائه شده میتوان با تحلیل این مطالب و نظرات به

مفاهیم بزگتری دست یافت و حق وباطل را شناخت

بررسی وجوه فتنه آخرالزمان


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: دوشنبه دوم فروردین 1389 ساعت: 16:13

سطرهایی از وصیت نامه  شهید مهدی رجب بیگی

 

خدایا پرواز را به ما بیاموز تا مرغ دست آموزنشویم

 و از نور خویش آتش در ما بیفروز تا در سرمای بی خبری نمانیم .

خون شهیدان را در تن ما جاری گردان تا به

ماندن خو نکنیم و دست آن شهیدان را بر پیکرمان

آویز تا مشت خونینشان را برافراشته داریم.

خدایا چشمی عطا کن تا برای تو بگرید دستی

عطا کن تا دامانی جز تو نگیرد پایی عطا کن که

جز راه تو نرود و جانی عطا کن که برای

تو برود.

http://www.khate-emtedad.blogfa.com/


نویسنده :کربلایی حسن بدری
تاریخ: دوشنبه دوم فروردین 1389 ساعت: 14:35


درباره من
بین الحرمین امسال 5/1/93
لینک های روزانه
ابزارک های وبلاگ